Символіка

Опис герба Чигиринського району       В зеленому полі щита срібна дорога у перев’яз справа, яка супроводжується в верхній частині трьома срібними, покладеними хрестоподібно, стрілами, поверненими вістрям догори і в нижній частині покладеним у балку натягнутим срібним луком з вставленою в чорну тятиву срібною стрілою вістрям догори. В серцевому щитку, поверх всього, в лазуровому полі покладені хрестоподібно золоті булава і пірнач.     Щит обрамований двома гілками дуба з зеленим листям і золотими жолудями з срібною стрічкою внизу поверх кінців гілок, на якій напис лазуровими буквами «ЧИГИРИНЩИНА».
Щит увінчаний золотою короною з листями дуба і колосків, з прикрашенням посередині у вигляді латинської букви W, яка увінчана вузьким довгим хрестом.       Герб Чигиринського району є офіційним символом Чигиринського району.      Герб району є геральдично оформленим знаком гідності, історичного та адміністративного значення Чигиринського району, прав органу місцевого самоврядування. Герб району є важливою культурною та історичною пам'яткою. Наявність герба району підкреслює персону, суб'єкт самоврядування, сприяє вихованню у громадян патріотичних, краєзнавчих, почуттів, освячує єдність поколінь жителів району
.


 


Символіка

 Опис прапора Чигиринського району      У малиновому прямокутному полотнищі біла вузька діагональна смуга з верхнього древкого кута в нижній кінцевий. У верхній кінцевій частині на відстані 1/3 від верхньої кромки полотнища і 1/9 від кінцевої кромки поміщені хрестоподібно золоті булава і пірнач. В нижній древковій частині на відстані 1/3 від древкової кромки і 1/9 від нижньої кромки полотнища поміщені зіркоподібне три білі стріли.


    Співвідношення розмірів сторін полотнища: 2:3 (висота до довжини); ширина білої діагональної смуги складає 1/7 ширини полотнища; розміри стріл складають 1/4 ширини полотнища; розмір лука і стріли складає 1/4 ширини полотнища.


      Прапор Чигиринського району є офіційним символом Чигиринського району.


   Прапор району – це вексилологічно оформлений знак, що є символом єдності та взаєморозуміння громадян, які мешкають в Чигиринському районі. Прапор складений за певними вексилологічними правилами і виконаний засобами знаково-геральдичної системи. Прапор району є важливою культурною та історичною пам'яткою. Наявність прапора у району підкреслює персону, суб'єкт самоврядування, самостійності, сприяє вихованню у громадян взаєморозуміння, освячує єдність поколінь жителів району.


Переглянуто: 2987      Опубліковано: 8 08 2011;

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930