З 1 січня 2018 року набирають чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».Переглянуто: 52  

     В листопаді 2017 р. працівниками відділу соціально – трудових відносин і оплати праці проведено обстеження роботи 4 приватних підприємців та суб’єктів господарювання щодо дотримання розміру мінімальної заробітної плати та правильного оформлення найманих працівників. Організовано 1 рейд робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Організовано 2 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.


Переглянуто: 69  

     Верховною Радою України 03.10.2017 року прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо підвищення пенсій, яким з 1 жовтня 2017 року передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України ,,Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам”.

РОЗМІРИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ НА 2017 РІК.


Переглянуто: 76  

     Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у Декларації.

     Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2015/2016 років, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання Заяви і Декларації.

     Субсидія призначатиметься на 12 місяців на підставі відомостей про доходи, які зазначено у Декларації, а на наступний період – без звернення, на підставі отриманої інформації про доходи від Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів...

Переглянуто: 328  

     Верховною Радою України 24 грудня 2015 року схвалено Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.

     Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім'ї, в якій виховується дитина.

     Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

     Враховуючи, що з 1 січня 2016 року будуть змінені розміри цих допомог, повідомляємо що не буде здійснюватися виплата тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та допомоги на дітей одиноким матерям...


Переглянуто: 562  

     Відповідно до Закону України від 17.09.2015 № 704-19 „ Про внесення змін до Закону України „ Про Державний бюджет України на 2015 рік ” передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 1 вересня 2015 року.

     У 2015 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2015 року - 1176 гривень, з 1 вересня - 1330 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

     дітей віком до 6 років: з 1 січня 2015 року - 1032 гривні, з 1 вересня - 1167 гривень;

     дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2015 року - 1286 гривень, з 1 вересня - 1455 гривень;

     працездатних осіб: з 1 січня 2015 року - 1218 гривень, з 1 вересня - 1378 гривень;

     осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2015 року - 949 гривень з 1 вересня - 1074 гривні.

     Враховуючи вищевикладене буде здійснено перерахунок державних допомог, які надаються із врахуванням прожиткового мінімуму, одержувачі отримають доплату державних допомог за вересень у першій половиш жовтня 2015 року...

Переглянуто: 849  

     У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію з 1 травня 2015 року спрощено порядок призначення житлових субсидій.

     Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Сума доходу в декларації не вказується лише тільки вид та джерело доходу, довідки про доходи зареєстрованих осіб не подаються .

     Урядом 26 червня 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій” яка вступає в дію з 21 липня 2015 року, тобто це стосується сімей які звертаються за призначенням субсидії з 21 липня 2015 року...


Переглянуто: 480  

     У зв’язку з прийняттям Закону України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї. В зв’язку з цим постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 затверджено Порядок надання окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

     Цей Порядок визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів), паливом, скрапленим газом, телефоном, а також послуг із встановлення квартирних телефонів (далі — пільги) залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами...


Переглянуто: 947  

     Реформа системи надання житлових субсидій населенню

Інструкція
про порядок заповнення бланків


     Заяви про призначення житлової субсидії

     Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації. Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.

     При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо...


Переглянуто: 971  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30