Районний ресурсний центр сформований в рамках виконання Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», започаткованого ПРООН та Європейською комісією. Він покликаний надавати допомогу громадським організаціям району у пошуку міжнародних та українських фондів, які надають грантову підтримку для виконання тих чи інших проектів. Центр консультує громади у написанні заявок, проектів, мікропроектів та пропозицій, має базу даних грантодавців, що діють на території України.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ.

     Районний ресурсний центр розвитку громад
розташований за адресою:


     м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького,26, к.14;
     тел. (04730) 2-77-42

     Еmail: ekonom_rda@ukr.netПереглянуто: 505  

Визначено переможців конкурсу навчальних матеріалів «Енергоефективність та ефективне використання відновлювальної енергії»     Завершено конкурс навчальних матеріалів щодо впровадження енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії для місцевих потреб серед загальноосвітніх шкіл в районах-партнерах проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-III».
     Конкурс проводився з метою поширення знань серед учнів, вчителів та населення з питань енергоефективності та ефективного використання відновлювальних джерел енергії, опрацювання та систематизації даних щодо отриманого економічного ефекту в тих громадах району, де реалізовані проекти ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» і розробки нових ідей в цьому напрямку, які можуть бути використані громадами району в майбутньому (в тому числі при сприянні Проекту МРГ).


Переглянуто: 294  

Делегація голів сіл Городищенського району відвідала Чигиринщину
28 жовтня 2016 року з робочим візитом на Чигиринщину завітала делегація голів сільських рад Городищенського району на чолі з головою Городищенської райдержадміністрації Олексієм Лавріненком.
     Учасники зустрічі ознайомилися з методологією впровадження Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" в Чигиринському районі та інші можливі шляхи залучення додаткових коштів на розвиток громади...


Переглянуто: 341  

Знайомство Черкаського  району  з реалізованими ініціативами і досягненнями Чигиринщини у рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»     19 жовтня на Чигиринщині перебувала делегація Черкаського району з метою вивчення методології та обміну досвідом впровадження Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (далі Проект МРГ). До складу делегації увійшли заступник начальника відділу залучення інвестицій та міжнародного співробітництва управління інвестицій, міжнародного співробітництва та регуляторної політики Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Віта Вдовиченко, керівники структурних підрозділів Черкаської районної державної адміністрації, місцевих рад, ЗМІ.


Переглянуто: 325  

Відбулась сходка жителів Медведівської громади
     18 жовтня 2016 року голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець прийняла участь в загальних зборах жителів сіл Медведівка та Івківці.
     На порядок денний виносились питання звіту голови сільської ради Олени Легоняк про пророблену роботу в 2016 році, звіти депутатів сільської ради та звіт голови громадської організації «Медведівка» «Про реконструкцію водогону в селі Медведівка».
     На загальні збори також були запрошені представники районних служб, установ та організацій.


Переглянуто: 360  

Обмін досвідом між територіальними громадами Чигиринського району
     16 серпня 2016 року голова районної ради Валентина Алєксєєвець на базі Вершацької територіальної громади провела виїзне засідання консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування, до складу якого входять голови постійних комісій районної ради та сільські голови району.
     У цьому засіданні також прийняли участь заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Лисенко, депутат районної ради по Вершацькому виборчому округу Дмитро Чубін та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Переглянуто: 348  

Засідання консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради
     13 липня 2016 року в с. Боровиця відбулося виїзне засідання консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
     Основним завданням даного консультативно-дорадчого органу є передача накопленого досвіду у сфері місцевого самоврядування між територіальними громадами Чигиринського району. З цією метою і проводяться дані засідання...


Переглянуто: 400  

День Європи в Боровицькій школі     День Євроопи — це свято, яке було встановлено в Україні з 2003 року, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію. Ця дата є символом єднання географічної Європи, відзначають її як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
     Учні Боровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районої ради Черкаської області приєдналися до святкування цього свята.


Переглянуто: 343  

Навчальний візит студентів Черкаського державного  технологічного університету до громад-учасників проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Чигиринському районі     28 квітня відбувся навчальний візит студентів Черкаського державного технологічного університету до громад-учасників проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду » в Чигиринському районі.

     Упродовж дня гості побували в селах Боровиця та с.Трушівці, де змогли ознайомитись з досягненнями громад реалізованих в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Сільські активісти поділилися досвідом впровадження громадських ініціатив...


Переглянуто: 358  

Обговорено підсумки економічного і соціального розвитку району     В районі проводиться низка заходів, які спрямовані на створення сприятливого підприємницького та інвестиційного клімату, розвиток відповідної інфраструктури. Про це йшлося під час колегії, яку днями провів перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Лисенко.

     - Громадські організації сіл Вершаці, Медведівка, Тіньки, Трушівці беруть участь в ІІІ фазі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На сьогодні реалізовано проект «Покращення медичних послуг в с.Трушівці. Закупка медичного обладнання», в рамках якого встановлено сучасну стоматологічну установку та рентгенапарат в амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Роботи з реалізації місцевих ініціатив громад сіл Вершаці, Тіньки та Медведівка будуть завершені протягом 2016 року, – зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко....


Переглянуто: 316  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30