Останні новини
» » День українського добровольця

Привітання

День українського добровольця

 |   | 

День українського добровольця З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості 14 березня відзначається День українського добровольця.

Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити – саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

Це свято справжніх патріотів. В цей день ми вшановуємо людей, які свідомо, за покликом серця стали на захист України, стали тим першим щитом, бар’єром проти ворога.

Сьогодні в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено патріотичні години, зустрічі з учасниками добровольчих формувань та години спілкування з батьками загиблих воїнів, у шкільних бібліотеках створено тематичні виставки літератури, організовано виставки дитячих малюнків для бійців-добровольців.

Зі святом, шановні захисники Вітчизни! Щиро бажаємо міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму, непохитної віри у світле майбутнє та миру і спoкoю на всій українській землі.

Слава Україні! Героям Слава!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець

Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487