» » Щиро вітаємо з Днем району та Днем міста!

Привітання

Щиро вітаємо з Днем району та Днем міста!

 |   | 

Щиро вітаємо  з Днем району та Днем міста!

Шановні жителі славного Богданового краю!
Щиро вітаємо вас з Днем району та Днем міста!


В цьому році виповнюється 95 років Чигиринському краю. День народження району - це символічний рубіж відліку нових досягнень і продовження славетних традицій поколінь його працелюбних жителів.

Кожний пройдений рік - це крок вперед, і віримо, що ініціатива, прагнення до змін, спільна, консолідована співпраця дозволить району досягати бажаних висот соціального та економічного розвитку.

Ми пишаємось тим, що наша земля освячена непересічною духовною постаттю видатного державотворця, борця за незалежність та свободу України – Великого Гетьмана Богдана Хмельницького.

Але найбільше ми пишаємось вами, шановні чигиринці. Адже ви є найголовнішим багатством нашої землі. Чигиринщина славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Ми щиро вдячні всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Чигиринщини, Черкаської області і України вцілому.

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя та сімейного добробуту. Нехай життя на Чигиринщині буде веселим і щасливим, нехай діти дзвінко сміються, нехай молодь успішно навчається і працює, нехай тут кожен відчує себе потрібним і важливим діячем, хай буде шана і повага всім людям похилого віку. Нехай рідний край росте, розвивається і займає особливе місце в наших серцях. Довголіття і процвітання нашому славному Богдановому краю!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487