Щиро вітаємо з Днем району та Днем міста!

   

Привітання

Щиро вітаємо  з Днем району та Днем міста!

Шановні жителі славного Богданового краю!
Щиро вітаємо вас з Днем району та Днем міста!


В цьому році виповнюється 95 років Чигиринському краю. День народження району - це символічний рубіж відліку нових досягнень і продовження славетних традицій поколінь його працелюбних жителів.

Кожний пройдений рік - це крок вперед, і віримо, що ініціатива, прагнення до змін, спільна, консолідована співпраця дозволить району досягати бажаних висот соціального та економічного розвитку.

Ми пишаємось тим, що наша земля освячена непересічною духовною постаттю видатного державотворця, борця за незалежність та свободу України – Великого Гетьмана Богдана Хмельницького.

Але найбільше ми пишаємось вами, шановні чигиринці. Адже ви є найголовнішим багатством нашої землі. Чигиринщина славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Ми щиро вдячні всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Чигиринщини, Черкаської області і України вцілому.

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя та сімейного добробуту. Нехай життя на Чигиринщині буде веселим і щасливим, нехай діти дзвінко сміються, нехай молодь успішно навчається і працює, нехай тут кожен відчує себе потрібним і важливим діячем, хай буде шана і повага всім людям похилого віку. Нехай рідний край росте, розвивається і займає особливе місце в наших серцях. Довголіття і процвітання нашому славному Богдановому краю!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 31  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031