Шановні рятівники!Щиро вітамо вас з вашим професійним святом!


       Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Ви щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

       Сьогодні працівники Чигиринського районногосекторууправління ДСНС України в Черкаській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків працівники пожежно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту району неодноразово доводили свою високу професійність.Приклади вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.

       Висловлюємо щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службовогообов’язку.

       Бажаємо усім вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!


  Голова районної
державної адміністрації  
В.А. Клименко
Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
 

Переглянуто: 13      Опубліковано: 17 09 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шановні працівники  лісового господарства Чигиринщини!

       Вітаємо вас з професійним святом — Днем працівника лісу.

       Для Чигиринщини це свято особливо значиме – ліси не тільки одне з найбільших та найцінніших природних багатств краю, прикраса        Чигиринської землі, але й запорука екологічної рівноваги та економічної стабільності району.

       Продовжуючи добрі традиції лісівників минулих поколінь, ви щоденно піклуєтеся про збереження та примноження лісових багатств. З кожним роком збільшується площа молодих насаджень, проводиться реформування галузі з метою підвищення її економічної ефективності, забезпечення дбайливого, невиснажливого ведення лісового господарства.

       Прийміть слова щирої вдячності і пошани за вашу працю, за все те, що ви робите для добробуту нинішнього і майбутніх поколінь.

       Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети!


               Голова

                районної державної адміністрації

                В.А.Клименко

 

         Голова

         районної ради

         В.І.Алєксєєвець

 

 

 
Переглянуто: 13      Опубліковано: 16 09 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

15 вересня -  День фармацевтичного працівника

Щиро вітаємо всіх фармацевтів Чигиринщини з професійним святом!

       Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

       Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

       Переконані, що ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманітарних традиціях.

       Зичимо вам усіляких гараздів, здійснення заповітних мрій, оптимізму, нових звершень і нових перемог.

       Нехай життя дарує вам спокій та добробут, тепло і щастя в домівках, міцне здоров’я й благополуччя!

 

              Голова

               районної державної адміністрації

               В.А.Клименко

 

          Голова

          районної ради

          В.І.Алєксєєвець

Переглянуто: 15      Опубліковано: 15 09 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шановні підприємці Богданового краю! У день вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у бізнесі!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил та розуму.

Завдяки вашій успішній праці та сплаті податків формується дохідна частина бюджету міста та району для забезпечення соціальної сфери. Соціально орієнтований бізнес є великою підмогою для влади у вирішенні найбільш актуальних питань розвитку території району та соціального захисту населення. І тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти європейських стандартів життя та соціального забезпечення.

Тож щиро бажаємо вам, шановні підприємці, натхнення, наснаги, нескінченної енергії для розвитку та втілення нових бізнес-проектів. Нехай удача завжди посміхається вам, а кожна започаткована справа приносить вагомі здобутки та добробут у ваші родини.  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець


Переглянуто: 77      Опубліковано: 2 09 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шановні учні, дорогі вчителі, батьки!Щиро вітаємо вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень, яка поведе вас по шкільних предметах у глибини науки, буде вчити вас вчитися, долати перешкоди, виховувати свій характер і волю.

Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте перед собою високі завдання та досягайте нових звершень, розвивайте свій інтелект, зростайте духовно, продовжуйте кращі традиції наших славетних земляків, цінуйте своїх батьків та учителів.

З усією теплотою серця висловлюємо слова подяки за щоденну напружену та самовіддану працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Бажаємо учням, студентам та працівникам освіти успіхів, незабутніх миттєвостей, справжніх відкриттів, пізнання світу! Нехай новий навчальний рік принесе тільки приємні враження. Міцного здоров'я вам, наснаги, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 98      Опубліковано: 1 09 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шановні археологи Богданового краю!  15 серпня відзначається День археолога. Це свято тих працівників, які досліджують історію минулих часів, відкривають нам повний різноманітності і яскравий світ наших далеких і близьких предків, світ, який лежить в основі нашої з вами сучасності. Не зважаючи на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, це не державне і не офіційне свято, археологи відзначають його у якості професійного.

В реаліях сьогодення ваша професія набуває все більш актуального значення. Наразі вивчення історико-культурної спадщини нашої країни не тільки визначає шляхи до майбутнього, але затверджує Україну як невід’ємну частку європейської та світової історії.

В цей прекрасний день ми приєднуємося до всіх привітань на адресу наших археологів і бажаємо, щоб у них все завжди було гаразд! Здоров’я вам і нових відкриттів!  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець


Переглянуто: 24      Опубліковано: 15 08 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шановні працівники торгівельного обслуговування!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі!


Ви представники популярної сфери економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби людей. Щодня тисячі городян вдаються до ваших послуг. Завдяки вашій праці урізноманітнюється і розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого споживання.

Торгівля - це одна з основних рушійних сил, яка допомагає людям здійснювати не тільки купівлю-продаж, але перш за все постійно є засобом спілкування різних людей один з одним.

В цей чудовий для Вас день хочемо побажати вам міцного здоров’я, щастя в сімейному житті, успіхів на роботі і щоб завжди процвітав ваш бізнес на благо нашого краю.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець


Переглянуто: 28      Опубліковано: 27 07 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

8 липня – День рибалки

Шановні рибалки та працівники рибної галузі Чигиринщини!

Вітаємо всіх рибалок – професіоналів, аматорів, всіх тих, хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття!

У цей святковий день зичимо всім, хто присвятив своє життя такій мужній, благородній, відважній і важливій професії, і усім, хто вважає себе гарним рибалкою, добра, благополуччя, успіхів і щедрих уловів.

Бажаємо, щоб погода була завжди гарна всякий раз, коли ви відправляєтеся на риболовлю. Хай ваші досвід та професіоналізм сприяють розвитку рибної галузі, шторми та життєві негаразди обійдуть вас стороною, а удача завжди супроводжує вас!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 70      Опубліковано: 6 07 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

4 липня - День Національної поліції України

Шановні захисники правопорядку!
Вітаємо з професійним святом – Днем Національної поліції України!

На вас покладено відповідальні і благородні завдання – охорона прав і свобод громадян, захист їх здоров`я та життя, протидія злочинності, забезпечення безпеки і громадського порядку на території нашого району.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. Не раз вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Впевнені, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя наших громадян.

Прийміть щирі слова вдячності за вашу нелегку і небезпечну працю. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного мешканця району. Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров'я, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець

Переглянуто: 97      Опубліковано: 3 07 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

2 липня - День працівника державної податкової служби України

Шановні працівники податкової служби Чигиринщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.

На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю працею ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.

Віримо, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії.

Бажаємо всім працівникам податкової служби Чигиринщини принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров’я, злагоди і добробуту в родинах.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець

Переглянуто: 38      Опубліковано: 2 07 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930