8 липня – День рибалки

Шановні рибалки та працівники рибної галузі Чигиринщини!

Вітаємо всіх рибалок – професіоналів, аматорів, всіх тих, хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття!

У цей святковий день зичимо всім, хто присвятив своє життя такій мужній, благородній, відважній і важливій професії, і усім, хто вважає себе гарним рибалкою, добра, благополуччя, успіхів і щедрих уловів.

Бажаємо, щоб погода була завжди гарна всякий раз, коли ви відправляєтеся на риболовлю. Хай ваші досвід та професіоналізм сприяють розвитку рибної галузі, шторми та життєві негаразди обійдуть вас стороною, а удача завжди супроводжує вас!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 25  

ДЕТАЛЬНІШЕ

4 липня - День Національної поліції України

Шановні захисники правопорядку!
Вітаємо з професійним святом – Днем Національної поліції України!

На вас покладено відповідальні і благородні завдання – охорона прав і свобод громадян, захист їх здоров`я та життя, протидія злочинності, забезпечення безпеки і громадського порядку на території нашого району.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. Не раз вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Впевнені, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя наших громадян.

Прийміть щирі слова вдячності за вашу нелегку і небезпечну працю. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного мешканця району. Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров'я, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець

Переглянуто: 53  

ДЕТАЛЬНІШЕ

2 липня - День працівника державної податкової служби України

Шановні працівники податкової служби Чигиринщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.

На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю працею ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.

Віримо, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії.

Бажаємо всім працівникам податкової служби Чигиринщини принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров’я, злагоди і добробуту в родинах.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець

Переглянуто: 12  

ДЕТАЛЬНІШЕ

 Шановні архітектори Богданового краю!

Шановні архітектори Богданового краю!

Професія архітектора є надзвичайно відповідальною, але й не менш творчою, що дає можливість сповна реалізовувати власні бачення та підходи до професійної діяльності. Щодня архітектори своєю працею створюють красиву та неординарну атмосферу, якою і в майбутньому будуть захоплюватися нащадки.

Важливо пам’ятати, що архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками, а тому нехай усі ваші творчі доробки радують не одне покоління наших з вами нащадків. Здоров’я вам, щастя та успіхів!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець

Переглянуто: 11  

ДЕТАЛЬНІШЕ

1 липня – День працівників кооперації

Шановні кооператори!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом - Міжнародним днем кооперації - святом єдності світового кооперативного руху.

Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення. Реалії сьогодення змушують вас критично оглянути набуте, рішуче позбутися від стереотипів минулого, сміливо обирати дорогу в майбутнє шляхом системних реформ і перетворень.

Щиро бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання Чигиринщини та України.

Нехай доля буде до вас щедрою на добро і благополуччя на довгі літа.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 16  

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом –
Днем Конституції України!

28 червня виповнюється двадцять два роки відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію. За час, що минув, Конституції України довелося подолати чимало випробувань. І сьогодні суспільство знову прагне змін, які можливі лише за умови проведення конституційної реформи.

У цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоб зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі.

Напередодні цього світлого й урочистого дня бажаємо усім жителям Чигиринщини міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне ваше нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець

Переглянуто: 13  

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шановна молодь Чигиринщини!Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Дуже важливо, коли вже сьогодні молодь займає активну соціальну позицію, вміє відстоювати свої принципи і погляди, приймає участь у волонтерському русі. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього. Тож будьте мудрими та усвідомленими в своїх рішеннях.

З нагоди свята бажаємо молоді нашого району творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все задумане. Не змарнуйте найкращі роки, проживіть їх з користю для себе, своїх близьких, суспільства. Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 18  

ДЕТАЛЬНІШЕ

23 червня – День державної служби України

Шановні державні службовці Богданового краю!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Державний службовець – це особлива професія, представники якої присвятили своє життя служіння Україні та її громадянам. Ви є самим цінним ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці нашої держави до кожного містечка, села і селища. Суспільство покладає на вас, державні службовці, особливо відповідальні завдання, чекає від вас компетентності та ініціативи.

Щиро бажаємо всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Нехай з вами буде мудрість та сила духу, які допоможуть зробити все можливе для створення економічно сильного, соціально заможного та духовно багатого нашого Чигиринського району.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 16  

ДЕТАЛЬНІШЕ

17 червня – День медичного працівника

Від щирого серця вітаємо з професійним святом медичних працівників району, які щодня турбуються про здоров’я населення нашого краю!
На вас покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте усім нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.
Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Тож, вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров'я, соціальний захист медичних працівників – це одне з пріоритетних завдань держави.
У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі Чигиринщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.
Бажаємо мудрості, витримки, наснаги, професійного зростання, міцного здоров’я, родинного затишку та миру. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Переглянуто: 19  

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031