Позитивний досвід проведення реформи добровільного об'єднання територіальних громад

На Черкащині напрацювали план об’єднання ОТГ у новій редакції Без «білих» плям, «сірих» районів та залучивши до об’єднавчої роботи всі території Черкащини. В області завершили доопрацювання перспективного плану об’єднання територіальних громад. Надалі його винесуть на розгляд депутатського корпусу обласної ради, згодом подадуть на затвердження до Кабміну, каже заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

Переглянуто: 42      Опубліковано: 10 08 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІГОР ЧЕКАЛЕНКО: «Рівень самоврядування залежить від спроможності до самофінансування» Півроку тому у другій об’єднаній громаді в Черкаському районі відбулися вибори сільського голови та депутатів місцевої ради. Коли позаду залишилися організаційні та кадрові питання, починаючи з виборів секретаря, формування виконкому, проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, проведення тендерів, переукладання угод і затвердження нових лімітів, прийняття галузевих програм, бюджету і так далі, вже після ліквідації зимових заметів на дорогах та весняних підтоплень сільський голова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко розповів «Сільським обріям», чим живе новоутворена громада.
Переглянуто: 135      Опубліковано: 27 04 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

У Білозір’ї відкрили центр ПМСД У Білозірській ОТГ запрацював Центр первинної медико-санітарної допомоги. Це – комунальний заклад, створений в контексті реформування медицини. Білозірська ОТГ перша серед громад області, де в рамках процесів децентралізації вже функціонує такий заклад первинної ланки медичної допомоги.


Переглянуто: 61      Опубліковано: 10 04 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

У БІЛОЗІРСЬКІЙ ОТГ ВІДКРИВСЯ ПАРК З "СОНЯЧНИМ ДЕРЕВОМ" ТА ПУНКТОМ ВИДАЧІ БІОМЕТРИКИУ Білозірській ОТГ на Черкащині відбулося урочисте відкриття паркової зони з “сонячним деревом” та станції з видачі ІД-карток та біометричних закордонних паспортів.

Як повідомляє Укрінформ, участь у заході взяли, окрім голови та членів громади, керівництво району та області, представники Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування та журналісти.Переглянуто: 70      Опубліковано: 10 04 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДОСВІД, ГІДНИЙ НАСЛІДУВАННЯ, АБО ЧИМ ВРАЗИЛА СТЕБЛІВСЬКА ОТГ     Молода громада з центром у селищі Стеблів утворилася торік 19 вересня. До її складу увійшли 12 населених пунктів Корсунь-Шевченківського району. За короткий проміжок часу новоствореній ОТГ вдалося реалізувати цілу низку соціальних проектів, навчитися заробляти й раціонально розподіляти кошти, а також чітко сформувати ключові напрями подальшого розвитку. Між іншим, серед досягнень об’єднаної громади є й такі здобутки, які впевнено можна назвати прогресивними. Про що саме йдеться? Читайте далі й дізнаєтеся!


Переглянуто: 174      Опубліковано: 11 01 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

698 ОТГ: процес об'єднання триває     Переваги децентралізації відчуває кожна громада, тому процес об’єднання громад триває і набирає обертів. В Україні сформовано 698 об’єднаних територіальних громад. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.


Переглянуто: 117      Опубліковано: 9 01 2018;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Як змінилося життя черкащан після об`єднання громад?     За останні роки на Черкащині було створено 6 об’єднаних територіальних громад. Три – у 2015 році, та три – минулоріч. Питання об’єднання стало випробуванням для багатьох громад. Ті, хто пішов на цей крок, охоче діляться позитивними ефектами. Для декого ж реформування стало шляхом сумнівів та протиріч, а також загрозою для власного благополуччя. Скільки не обговорюються плюси та мінуси фінансового та територіального злиття, все одно передбачити всі нюанси поки що не вдалося нікому.


Переглянуто: 348      Опубліковано: 5 04 2017;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Об’єднані територіальні громади у досвіді сусідів     Створення об'єднаних територіальних громад Чигиринщини наразі є досить актуальним питанням, яке жваво обговорюється сільськими головами району після прийняття Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Минає час і органи місцевого самоврядування ретельно вивчають досвід вже об’єднаних територіальних громад, проводять між собою зустрічі для визначення економічної зацікавленості майбутніх об’єднаних громад. Це питання неодноразово розглядалося на нарадах, семінарах та засіданнях за участі сільських голів.
     Щоб зважити всі за і проти децентралізації влади, перейняти досвід колег, днями було проведено виїзне засідання консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради в сусідню об’єднану територіальну громаду сіл Велика Андрусівка та Подорожнє Кіровоградської області. Участь у заході взяли представники Чигиринської районної ради, районної державної адміністрації, засобів масового інформації та сільські голови Чигиринського району...


Переглянуто: 558      Опубліковано: 31 03 2017;

ДЕТАЛЬНІШЕ

Засідання робочої групи по сприянню добровільного об’єднання територіальних громад Чигиринського району     18 січня голова райдержадміністрації Володимир Клименко провів засідання робочої групи з питань сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад Чигиринського району. В засіданні взяли участь голова районної ради Валентина Алєксєєвець, члени робочої групи, депутати всіх рівнів, міський, сільські голови та активна громадськість району.
     В ході засідання експерт програми «Ulead» з децентралізації за підтримки ЄС Світлана Саламатова поділилася досвідом утворення територіальних громад в інших країнах та різних областях України.


Переглянуто: 438      Опубліковано: 20 01 2017;

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031