Меню сайту

     До уваги суб’єктів господарювання1 липня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України Про державну допомогу суб'єктам господарювання ( від 01.07.2014 № 1555-VII), який набирає чинності у повному обсязі 2 серпня 2017 року.
Дія Закону розповсюджується лише на державну підтримку суб’єктів господарювання, тобто на юридичних або фізичних осіб, що здійснюють діяльність з виробництва, реалізації, придбання товарів, іншу господарську діяльність.


Переглянуто: 208  

     27 квітня 2017 року відбудеться обласний форум підприємців “Що чекає малий і середній бізнес Черкащини в наступні 4 роки ”. Нині регіональна політика стимулювання бізнесу в руках самого бізнесу. У вас є реальний шанс вплинути на розвиток своєї галузі і регіону в цілому.
     На початку форуму плануються виступи спікерів, потім - 6 дискусійних панелей.
     Будуть презентовані:
- Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки https://goo.gl/sfVBhk;
- Результати дослідження ділового клімату Черкащини.


Переглянуто: 104  

     Станом на 1 липня 2017 року господарську діяльність в районі здійснюють 838 суб’єктів малого підприємництва (115 малих підприємств та 723 фізичних осіб-підприємців). Від суб’єктів підприємництва до бюджетів усіх рівнів упродовж І півріччя 2017 року надійшли кошти в сумі 20,5 мільйона гривень, що на 11,5 мільйона гривень більше ніж за відповідний період минулого року. Питома вага надходжень до бюджету від суб’єктів підприємництва в загальнорайонних склала 24,8 відсотка.
     За 6 місяців 2017 року Центром надання адміністративних послуг при Чигиринській райдержадміністрації прийнято 4953 заяви про надання адмінпослуг, в середньому за місяць - 825, відмовлено у наданні 214 адміністративних послуг. Працівниками ЦНАП надано 51 консультацію.


Переглянуто: 84  

До відома суб’єктів малого і середнього підприємництва     За інформацією Посольства України в Сполучених Штатах Америки, Міністерством торгівлі США був оприлюднений календар спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Internship Training Program) на 2017 рік.
     Програма SABIT – є спеціалізованою програмою консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Програма була розроблена в 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі.
     Участь вітчизняних експортерів, зокрема представників IT, АПК та енергетичного секторів сприятиме розширенню їх подальшої експортної та інвестиційної привабливості.


Переглянуто: 161  

     Німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ (далі - GIZ) продовжено реалізацію у 2016-2018 рр. Програми Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germanу». Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Також учасники зможуть безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями.

     Стажування у Німеччині здійснюється за кошти уряду Німеччини, в.т.ч. проживання, харчування. транспортні витрати.

     Дати та місця проведення співбесід на участь у Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів «FitforPartnershipwithGermanу»у 2016 році (після проходження конкурсного відбору в м.Черкаси)...


Переглянуто: 327  

     Рада голів державних адміністрацій дає можливість для кожного підприємства малого та середнього бізнесу отримати програмне забезпечення - CRM-систему(систему управління взаємовідношення з клієнтами).

     Підприємства мають змогу отримати CRM-систему на безкоштовних засадах.

     Сплата за ліцензію не стягується.

     Оплачувати підключення додаткових місць не потрібно.

     Дана версія CRM-системи розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, може бути використана підприємцями і підприємствами аграрного сектору та інших галузей економіки...


Переглянуто: 319  

     Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розпочинається конкурс на участь у Програмі Федерального міністерства економіки і енергетики для управлінських кадрів « Fit for partnership with Germany» на 2016 рік.

     Дана програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських і німецьких товариств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями та встановити прямі контакти з німецькими компаніями...


Переглянуто: 275  

     В сучасних умовах розвиток малого підприємництва є одним з важливих факторів вирішення соціально-економічних проблем району.
     Станом на 1 жовтня 2016 року господарську діяльність в районі здійснюють 967 суб’єктів малого підприємництва (119 малих підприємств та 848 фізичних осіб-підприємців). Від суб’єктів підприємництва до бюджетів усіх рівнів упродовж 9 місяців 2016 року надійшли кошти в сумі 16,6 мільйона гривень, що на 5,9 мільйона гривень більше ніж за відповідний період минулого року. Питома вага надходжень до бюджету від суб’єктів підприємництва в загальнорайонних склала 22,7 відсотка. . . .

Переглянуто: 681  

            Указом Президента України від 3.07.2000 № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» було започатковано Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі – Програма), затверджену Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358. Постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2013 № 143 дія Програми продовжена до кінця 2015 року.

      Програма в області реалізується з 2001 року. За цей час вона набула характеру національної і стала дієвим механізмом активізації підприємницької діяльності та розвитку міжнародних бізнес-контактів з широкого спектру економічних питань, створення умов для передачі європейського досвіду сучасної регіональної політики та встановлення міжрегіональних зв’язків України з іншими державами.

      Програма передбачає перепідготовку менеджерів українських підприємств на базі шести відібраних вищих навчальних закладів України з наступним стажуванням на провідних підприємствах зарубіжних країн. . .

Переглянуто: 518  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031