Меню сайту

Американська програма безкоштовного тритижневого стажування в США від Програми SABIT

   

Оголошення / Підприємництво

     Напрямок стажування: "Холодовий ланцюг постачання" - технологія безперервного дотримання оптимальної холодної температури при зберіганні та транспортуванні лікарських засобів, готових продуктів харчування чи їх напівфабрикатів та фруктів, овочів

     Напрямок стажування: "Холодовий ланцюг постачання" - технологія безперервного дотримання оптимальної холодної температури при зберіганні та транспортуванні лікарських засобів, готових продуктів харчування чи їх напівфабрикатів та фруктів, овочів.

     Програма розрахована на:
     • виробників продуктів харчування;
     • сільськогосподарські підприємства;
     • 3PL компанії;
     • хімічні та фармацевтичні підприємства;
     • мережеві рітейл компанії.

     Вимоги до кандидатів:
     • Технічна підготовка і відповідний досвід роботи в сфері холодового ланцюга постачання;
     • Мінімум 3 роки досвіду на управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки).
     Знання англійської мови не вимагається. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми з англійської на російську мову.

     Метою програми є знайомство з американським холодовим ланцюгом постачання. Перший тиждень присвячений навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Також Програмою передбачені відвідування об'єктів і зустрічі з представниками американських компаній, що працюють в секторі холодового ланцюга постачання, і відповідних галузевих асоціацій.

     Стажування фінансує Міністерство торгівлі США (переліт із Києва в США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичне страхування на випадок екстреної необхідності, а так само невелику стипендію для компенсації частини вартості харчування і додаткових витрат).

     Дати стажування: 14 квітня - 5 травня 2018.

     Необхідні документи:
     • Анкета із фотографією, заповнена як російською так і англійською мовами. Всі питання є обов’язковими для заповнення. Якщо у Вас немає відповіді на питання, вкажіть «N / A»;
     • Рекомендаційний лист – на бланку компанії, із підписом керівника. У листі потрібно надати дозвіл на участь у Програмі і вказати наступні дати: 14 квітня - 5 травня 2018 року. Лист повинен бути як російською так і англійською мовами;
     • Копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта.

     Всі документи потрібно надіслати на обидві електроні адреси: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov та SABIT@trade.gov, одним файлом у форматі pdf, вказавши у темі листа назву Програми, Ваше ім’я, прізвище та країну.

     Дедлайн прийому документів – 23 лютого 2018 року.

     Анкету та більше деталей Ви знайдете за посиланням: goo.gl/VciJXm
Переглянуто: 18  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728