Меню сайту

Чигиринська районна рада оголошує конкурс на посаду директора Чигиринської районної централізованої бібліотечної системи

   

Оголошення

Чигиринська районна рада оголошує конкурс  на посаду директора Чигиринської районної централізованої бібліотечної системи
     Директором Чигиринської районної централізованої бібліотечної системи може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки.
     Відповідно до статті 211 Закону України «Про культуру» керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї органу управління.

     Початок прийому документів – 12 жовтня 2017 року. Їх прийом здійснюється протягом місяця та закінчується 12 листопада 2017 року.

     Початок формування персонального складу конкурсної комісії - 12.10.2017.

     Останній термін надання заявок від трудового колективу та громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування - 26.10.2017.

     Дата он-лайн жеребкування претендентів на участь у роботі конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування 30.10.2017 (орієнтовно).

     Місце проведення жеребкування – приміщення Чигиринської районної ради, вул. Б.Хмельницького, 26.

     Оприлюднення поданих кандидатами документів на офіційному сайті до 13.11.2017.
     Подання пропозицій та зауважень щодо кандидатур на електронну пошту ch.r.rada@bigmir.net до 20.11.2017.
     Дата першого засідання конкурсної комісії – 22.11.2017.

     Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»;
- автобіографія, яка містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність; посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія документа, який посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.
     Зазначені документи надсилаються на поштову (м.Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26) та електронну адресу (ch.r.rada@bigmir.net) органу управління у встановлений строк.
     Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

     Конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претендентів повідомляють за вказаними контактними номерами телефону та на адресу електронної пошти.

     Відповідальна особа Кобзар Надія Сергіївна тел. (04730) 2-57-73


Відомості про матеріально-технічну базу Чигиринської районної централізованої бібліотечної системи та умови праці директора закладу

     Оплата праці: Посадовий оклад директора Чигиринської РЦБС встановлений на рівні 13 тарифного розряду з урахуванням фактично відпрацьованого часу і становить 3632 грн., доплата за особливі умови праці в розмірі 10% та за вислугу років – 30%.
     Директор Чигиринської РЦБС здійснює безпосереднє керівництво закладом, який призначається та звільняється з посади сесією Чигиринської районної ради на умовах контракту відповідно до чинного законодавства.
     Пiдпорядковується начальнику вiддiлу культури, туризму та взаємозв’язків з громадкістю, головi районної ради.
     Директор має право підпису на розпорядчих документах.
     Права та обов’язки директора РЦБС визначаються посадовою інструкцією, яка затверджується начальником відділу культури, туризму та взаємозв’язків з громадкістю Чигиринської районної державної адміністрації.
     Директор здійснює свою діяльність згідно річних планів роботи РЦБС, за погодженням із начальником відділу культури, туризму та взаємозв’язків з громадкістю Чигиринської районної державної адміністрації.
     Працівники призначаються і звільняються директором РЦБС відповідно до чинного законодавства.
     Режим роботи: Вихідний день – субота, неділя.
     Графік роботи: понеділок - п’ятниця – з 08.00 до 17.00 год., перерва – з 13.00 до 14.00 год.,
     Надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні та 7 календарних днів додаткової відпустки за ненормований робочий день згідно умов колективного договору.

     Стан матеріально-технічної бази Чигиринської РЦБС:
Бібліотечний фонд – 196608 прим.;
Стільці "Iso blaсk" – 16 шт.
Жалюзі вертикальні – 21 м
Принтер "HPLaser" – 1шт.
Монітор "PHILIPS" – 1шт.
Комп’ютер "GRAND" – 1 шт.
МФУ Samsung – 1 шт.
Принтер струйний – 1 шт.
Комп’ютер – 1 шт.
Кондиціонер – 1 шт.
Принтер МФУ EPSON – 1 шт.
Монітор PHILIPS – 1 ШТ.
Системний блок – 1 шт.
Системний блок ПК – 1 шт.
Багатофункційний пристрій Brothers DSP-1512RПереглянуто: 46  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031