Останні новини
» » Відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

Новини

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

 |   | 

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими      організаціями10 липня 2019 року за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями. Засідання провела голова даної комісії Людмила Огиренко.

В ході засідання члени комісії заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Вікторії Степаненко про хід виконання Програми «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки.

Також заступник головного лікаря КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської районної ради Олег Андрущенко поінформував депутатів про хід виконання районної комплексної програми «Медичні кадри» на 2017-2022 роки.

Дані питання члени комісії рекомендували винести на розгляд президії та чергову сесію районної ради.

Окрім того, депутати опрацювали звернення жителів Чигиринського району щодо надання матеріальної допомоги на лікування та прийняли відповідні рішення.


Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487