Останні новини
» » Фестиваль патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає»

Новини

Фестиваль патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає»

 |   | 

Фестиваль патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає»30 червня 2019 року в м.Корсунь-Шевченківський відбувся щорічний обласний фестиваль патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає», який вже вкотре організовує Громадська спілка «Черкаська обласна Спілка ветеранів Афганістану та учасників бойових дій».

Проводиться такий захід з метою відродження національних традицій, виховання у підростаючого покоління національної гідності та популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні.

В заході прийняли участь голова Українського Спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, міський голова Корсунь-Шевченківського району Олександр Гайдай, представники районних та міських афганських організацій, учнівська та студентська молодь.

Від Чигиринського району на фестивалі були присутні голова Чигиринської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Алєксєєвець, голова міської ОТГ Анатолій Харченко, голова районної ради Валентина Алєксєєвець, а також воїни-інтернаціоналісти Чигиринщини та їх родини.

В ході заходу хвилиною мовчання вшановано пам’ять героїв Другої світової війни, воїнів - афганців, воїнів-інтернаціоналістів, героїв Небесної сотні, героїв АТО та всіх, хто віддав своє життя за рідний край, увійшовши в безсмертя.

Концертну програму дарували творчі гурти, вокально-інструментальні групи, ветерани-прикордонники, творчі колективи і окремі виконавці із районів області. Зокрема, на фестивалі звучали і пісні наших земляків – Ольги і Василя Мартиненків та Олега Шнабського.

Підводячи підсумки фестивалю, голова Корсунь-Шевченківської районної організації спілки ветеранів Афганістану передав естафету проведення щорічного фестивалю патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає» на Чигиринщину – голові районної організації спілки ветеранів Афганістану Олександру Алєксєєвцю.

Фестиваль патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає»Фестиваль патріотичної пісні «Мелодія єднає, на мир надихає»Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487