Останні новини
» » Вшанували пам'ять жертв війни в Україні

Новини

Вшанували пам'ять жертв війни в Україні

 |   | 

Вшанували пам'ять жертв війни в Україні22 червня – трагічна дата в історії Другої світової війни і одна з найболючіших для України. Адже саме цього дня в 1941 році розпочався найкривавіший період найбільшого лиха ХХ століття, протягом якого, заради мирного майбутнього людства, свої життя віддали мільйони українців. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Сьогодні, в Чигирині біля Обеліска Слави та Братської могили відбулося покладання квітів. Участь у заході взяли голова районної ради Валентина Алєксєєвець, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, заступник міського голови Василь Кисіль та представники районної ветеранської організації.

Проте час не в силах зцілити ці рани, не в силах примусити нас забути про те, скільки болю та випробувань випало на долю українського народу.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Вшанували пам'ять жертв війни в УкраїніВшанували пам'ять жертв війни в Україні

Вшанували пам'ять жертв війни в Україні

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487