» » Пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана

Новини

Пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана

 |   | 

Пілотний проект зі створення та аналізу  психофізіологічного профілю ветерана На Черкащині стартував пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана. Ініціаторами проекту виступили Міністерство у справах ветеранів спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією, представниками соціальної служби та членами ГО «Побратими».

В березні 2019 року підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Черкаською обласною державною адміністрацією – з метою взаємодії та координації діяльності для допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

В рамках реалізації першого етапу проекту, 29 травня робоча група у складі заступника голови районної державної адміністрації Миколи Семиза, голови громадської організації «Ветерани АТО м. Чигирин та Чигиринського району» Михайла Криховецького та юрисконсульта Чигиринського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Михайла Кононенка здійснили робочу поїздку до села Вершаці Чигиринського району, де провели зустріч з ветеранами АТО.

В ході зустрічі обговорили актуальні проблеми та шляхи їх вирішення. По завершенню зустрічі було проведено анкетування з метою визначення найголовніших та найбільш актуальних проблем ветеранів.


Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487