» » Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Новини

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 |   | 

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій29 травня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Турика відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання про запобігання пожежам на торфовищах впродовж пожежонебезпечного періоду.

Впродовж останнього часу на території як України, так і області встановилися погодні умови, які характеризуються високою температурою, із значеннями до 20 і більше градусів за Цельсієм. В зв’язку з чим в екосистемах області спостерігається високий (4 клас) та на окремих територіях надзвичайний (5 клас) рівень пожежної небезпеки.

Начальник Тясминської експлуатаційній дільниці Лівобережного управління водного господарства Володимир Вовкогон поінформував про шлюз – регулятор на р.Тясмин, який може використовуватись для підняття рівня води, що дає змогу утримувати кореневища рослин у зволоженому стані.

Виконавчий директор СТОВ «Тясмин» Олександр Куришко інформував про стан пойми р.Тясмин в районі с.Новоселиця.

За результатами засідання комісії дано відповідні доручення органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій щодо попередження пожеж на торфовищах.Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487