Останні новини
» » Відбулась чергова сесія районної ради

Новини

Відбулась чергова сесія районної ради

 |   | 

Відбулась чергова сесія районної ради6 травня 2019 року голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець провела пленарне засідання чергової 39 сесії районної ради.

В ході пленарного засідання депутати затвердили Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району. Також затвердили фінансовий план на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Чигиринської районної ради.

Окрім того, народні обранці своїм рішенням створили Комунальне некомерційне підприємство «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської районної ради, яке є правонаступником Чигиринської центральної районної лікарні та прийняли районну програму щодо фінансування новоствореного КНП. Дані питання порядку денного представив депутатам головний лікар Чигиринської ЦРЛ Ігор Огиренко.
Відбулась чергова сесія районної ради

Також депутати внесли зміни до комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально – технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018 – 2020 роки та рішення районної ради від 20.12.2018 року №35-4/VII «Про районний бюджет Чигиринського району на 2019 рік.

В свою чергу, народні обранці заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Вікторії Степаненко щодо підготовки до оздоровчої кампанії на території Чигиринського району влітку 2019 року.

Опрацьовано депутатами та прийнято позитивні рішення і по питаннях управління майном районної комунальної власності.

Всі питання, що виносилися на розгляд пленарного засідання сесії, були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісії та президії районної ради.


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487