Останні новини
» » Відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

Новини

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

 |   | 

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими      організаціями. 2 травня 2019 року за участі заступника голови районної ради Валерія Невгоденка відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями. Засідання провела голова даної комісії Людмила Огиренко.

В ході засідання члени комісії заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Вікторії Степаненко щодо стану підготовки до оздоровчої кампанії на території Чигиринського району влітку 2019 року.

Також депутати розглянули та погодили питання надання одноразової матеріальної допомоги активістам громадської організації «Союз Чорнобиль», онкохворим чорнобильцям, інвалідам внаслідок аварії на ЧАЕС та дружинам померлих громадян із числа ліквідаторів, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою.

Разом з тим, на комісії були розглянуті листи, які надійшли в міжсесійний період та опрацьовано звернення жителів району щодо надання матеріальної допомоги на лікування.


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487