Останні новини
» » Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...

Новини

Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...

 |   | 

Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ... 26 квітня минає тридцять три роки з моменту найбільшої та найжахливішої за всю історію людства техногенної аварії на Чорнобильській АЕС. Тієї квітневої ночі, коли ядерна трагедія радіаційним враженням накрила сотні населених пунктів і завдала безліч непоправних людських втрат.

Сьогодні, біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся урочистий мітинг присвячений 33-й річниці Чорнобильської трагедії.

В заходах взяли участь голова районної ради Валентина Алєксєєвець, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, заступник міського голови Василь Кисіль, учасники ліквідації аварії на атомній станції, колективи та громадськість міста.

До присутніх звернулися заступник міського голови Василь Кисіль та ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої категорії Микола Яценко. У своїй промові подякували ліквідаторам за врятовані мільйони життів та побажали міцного здоров'я, благополуччя, добра, злагоди та мирного неба.

З глибокою шаною схиляємо голови перед пам’яттю героїв - рятівників, які віддали своє життя, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистивши тим самим не лише українську землю, а й людство від розповсюдження смертельної небезпеки.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих від ядерної стихії та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака.

Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...

Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...

Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...Чорнобильська трагедія — навічно в пам'яті ...


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487