Останні новини
» » Чигиринські лікарі для потреб медицини району отримали новенькі автомобілі

Новини

Чигиринські лікарі для потреб медицини району отримали новенькі автомобілі

 |   | 

Чигиринські лікарі для потреб медицини району отримали новенькі автомобілі10 квітня голова районної ради Валентина Алєксєєвець спільно з головою районної державної адміністрації Володимиром Клименком вручили головним лікарям первинної та вторинної ланки медицини району ключі від новеньких автомобілів Chevrolet Niva, які за підтримки депутатів Чигиринської районної ради було придбано за кошти районного бюджету.

Зазначений транспортний засіб дозволить без проблем охоплювати територію обслуговування, виїжджати до пацієнтів, проводити прийоми та консультувати навіть тих людей, які не зможуть самостійно прийти до амбулаторії чи ФАПу.
Чигиринські лікарі для потреб медицини району отримали новенькі автомобілі

«Відчуваємо радість, бо ці автомобілі чекали давно, їх нам треба, роботи багато. Будемо використовувати для роботи сімейних лікарів, роботи медсестер, обслуговування викликів пацієнтів вдома і довезення пацієнтів до лікарні за потреби», – поділився головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Чигиринської районної ради» Олексій Чабан.

Чигиринські лікарі для потреб медицини району отримали новенькі автомобіліЧигиринські лікарі для потреб медицини району отримали новенькі автомобілі

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487