Останні новини
» » Відбулись засідання постійних комісій районної ради

Новини

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

 |   | 

Відбулись засідання постійних комісій районної ради13 березня 2019 року за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики. Провів засідання голова даної комісії Армен Налбандян.

В ході засідання члени комісії заслухали інформацію начальника відділу культури, туризму та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Галини Романенко щодо використання майна районної комунальної власності у 2018 році. Також Галина Олексіївна ознайомила депутатів з проектом програми розвитку інформаційного простору Чигиринського району на 2019-2023 роки.

З проектом Програми розвитку автомобільних доріг та підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Чигиринському районі на 2019-2020 роки депутатів ознайомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі УАЕРМА райдержадміністрації Олена Яковенко.

Окрім того, члени комісії розглянули проект районної програми запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання. По даному питанню поінформувала начальник Чигиринського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Людмила Рубаненко.

В свою чергу, Лариса Мерешко ознайомила членів комісії зі змінами, які необхідно внести до Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Чигиринського відділення Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до місцевого бюджету на 2018 - 2020 роки.
Відбулись засідання постійних комісій районної ради

Також в ході засідання заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Сергій Биць прозвітував про виконання районного бюджету у 2018 році та ознайомив по питанню внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Разом з тим, члени комісії опрацювали питання, що стосуються управління майном районної комунальної власності та розглянули листи, що надійшли на розгляд комісії в міжсесійний період.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Цього дня відбулося і засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, яке провела голова комісії Людмила Огиренко.

На засіданні члени комісії розглянули проект програми розвитку інформаційного простору Чигиринського району на 2019-2023 роки. А також опрацювали звернення жителів району щодо надання їм матеріальної допомоги на лікування та розглянули листи, що надійшли у міжсесійний період.


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487