» » Зустріч з ініціативною групою батьків НВК №2

Новини

Зустріч з ініціативною групою батьків НВК №2

 |   | 

Зустріч з ініціативною групою батьків НВК №24 лютого голова районної державної адміністрації Володимир Клименко провів зустріч з ініціативною групою батьків, діти яких навчаються в Чигиринському НВК I-III ступенів №2 щодо врегулювання проблемної ситуації, яка склалася у навчальному закладі.

Під час конструктивної розмови батьки акцентували увагу на ситуації, що склалася з ремонтом покрівлі Чигиринського НВК №2, зупинилися на питанні дотримання температурного режиму в навчальному закладі та звернули увагу на інші проблемні питання функціонування навчального закладу, а саме: розчищення доріг та водовідведення талого снігу біля навчального закладу у зв’язку з погіршенням погодних умов; харчування дітей; пропорційний розподіл коштів між навчальними закладами району; підвіз дітей шкільним автобусом; стан приміщення спортивної школи району тощо.

- Ситуація, що склалася довкола НВК №2 – вийшла з-під контролю. Той факт, що вона не була вирішена вчасно та якісно – персональна відповідальність певних керівників на місцях. І як результат, відповідні особи понесли за свою бездіяльність відповідне покарання у вигляді звільнення. Як виявилося з часом, через невиконання посадових обов’язків керівника, який відповідав за галузь освіти в районі, постраждали діти, що і доводить сьогоднішня наша зустріч, - зазначив Володимир Клименко.

Керівник району подякував батькам за їх активну громадську позицію та зазначив, що бере ситуацію під особистий пильний контроль.

Також очільник району здійснив робочу поїздку до НВК №2, під час якої здійснено огляд котельні та приміщення школи. Директор НВК №2 продемонстрував стан приміщення та акцентував увагу на проблемних питаннях, які потребують вирішення.

За результатами зустрічі очільник району дав ряд доручень відповідним керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо врегулювання ситуації. Також сторони домовилися про співпрацю як з депутатами районної, так і міської рад.

Зустріч з ініціативною групою батьків НВК №2Зустріч з ініціативною групою батьків НВК №2


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487