» » Про ситуацію в Чигиринському НВК №2

Новини

Про ситуацію в Чигиринському НВК №2

 |   | 

Про ситуацію в Чигиринському НВК №2Сьогодні, 1 лютого, до райдержадміністрації надійшло звернення батьківського комітету Чигиринського НВК I-III ступенів №2 щодо врегулювання проблемної ситуації, яка склалася у навчальному закладі.

Відразу після отримання даного звернення голова районної державної адміністрації Володимир Клименко за участі заступника голови райдержадміністрації Миколи Семиза, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Юлії Чуєнко, заступникаа міського голови Василя Кисіля, директора Чигиринського НВК I-III ступенів №2 Сергія Цюрупи провів робочу нараду, на якій розглянуто питання ремонту покрівлі Чигиринського НВК I-III ступенів №2 та дотримання температурного режиму в навчальному закладі.

Щодо ремонту покрівлі:

Володимир Клименко повідомив, що за рахунок коштів районного бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію «Реконструкція покрівлі Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради. Кошторисна вартість робіт складає 7029,835 тис.грн. 25 січня цього року на позачерговій сесії районної ради із районного бюджету виділено кошти в сумі 1000,0 тис.грн. на проведення реконструкції покрівлі. Вже розпочато роботу щодо підготовки документів для державних закупівель. Так як виконати ремонтні роботи в повному обсязі за рахунок місцевого бюджету неможливо, підготовлено лист на обласну державну адміністрацію та обласну раду щодо додаткового фінансування робіт з проведення реконструкції покрівлі.

Щодо температурного режиму в навчальному закладі:

Дано доручення відповідним керівникам щодо негайного вирішення питання, а саме: до кінця дня завезти до навчального закладу опалювальні матеріали з метою забезпечення оптимального температурного режиму.

- Я готовий до діалогу. І сприймаю критику тоді, коли вона дійсно стосується конкретно моєї роботи. Ситуація, яка склалася в другій школі - це відгук та результат роботи відповідних керівників, які халатно поставилися до виконання своїх посадових обов’язків. Я готовий приймати пропозиції, рекомендації для спільного вирішення всіх питань, які виникають в районі. Адже тільки спільними зусиллями, в тісній співпраці та за ініціативи відповідних керівників всі озвучені питання можуть бути реалізовані, - зазначив Володимир Андрійович.


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487