» » Відбулася комісія, яка здійснює контроль за пільговими перевезеннями та цільовим використанням коштів

Новини

Відбулася комісія, яка здійснює контроль за пільговими перевезеннями та цільовим використанням коштів

 |   | 

Відбулася комісія, яка здійснює контроль за пільговими перевезеннями та цільовим використанням коштів03 січня в залі засідань Чигиринської райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Семиза за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, фізичної особи-підприємця Сергія Руденка відбулося засідання комісії, яка здійснює контроль за пільговими перевезеннями та цільовим використанням коштів.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Владислав Хоменко повідомив присутніх про те, що в 2018 році перевезення пільгових категорій населення на міських та приміських маршрутах в Чигиринському районі здійснювали ПП В.П. Прохоренко та ПП С.І. Руденко. Всі пільгові категорії населення перевозились безкоштовно в ті дні, коли здійснювався рейс. Кількість перевезених пільгових категорій населення відповідає розрахункам, які надали перевізники. Необхідно продовжити в І кварталі 2019 року перевірки стану перевезення пільгових категорій населення, виконання умов договору з боку перевізників та укласти договори на І квартал 2019 року.

В результаті обговорення доручено управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації укласти на І півріччя 2019 року договори з перевізниками на перевезення пільгових категорій громадян по маршруту Чигирин - Головківка.


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487