» » Відбулась чергова сесія районної ради

Новини

Відбулась чергова сесія районної ради

 |   | 

Відбулась чергова сесія районної ради20 грудня 2018 року голова районної ради Валентина Алєксєєвець провела пленарне засідання чергової сесії районної ради. В роботі сесії прийняли участь депутат обласної ради Павло Захарцев, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій та сільські голови району.

Розпочали роботу депутати із обговорення питання про надання згоди на прийняття в районну комунальну власність Мельниківського НВК І ступеня.

Потім, депутати опрацювали проект програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік, який представила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олена Яковенко.

З проектом районного бюджету на 2019 рік ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко.

Володимир Кузьмович наголосив, що загальний обсяг доходів районного бюджету на 2019 рік визначено у сумі 151042,0 тис.грн. В структурі доходів найбільш вагомим джерелом залишається податок та збір на доходи фізичних осіб. При розрахунку на 2019 рік даного податку, враховано зміни, що передбачаються в зв’язку із утворенням об’єднаних територіальних громад.
Відбулась чергова сесія районної ради

Разом з тим, начальник фінансового управління поінформував депутатів про зміни, які пропонуються внести до районного бюджету на 2018 рік.

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Віталій Синяков прозвітував про виконання плану роботи районної ради за 2018 рік та ознайомив із планом роботи районної ради на 2019 рік, а також проінформував по питанню списання майна районної комунальної власності.

Окрім того, депутати опрацювали та внесли зміни та доповнення до районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки, Програми реформування системи надання адміністративних послуг у Чигиринському районі на 2016-2020 роки, програми фінансового забезпечення діяльності Чигиринської районної територіальної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших місцевих виборів у 2018 році.

Своїм рішенням народні обранці також затвердили технічні документації з грошової оцінки земельних ділянок та внесли зміни до Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Чигиринського району.
Відбулась чергова сесія районної ради

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Всі питання, що виносилися на розгляд чергової сесії, попередньо були розглянуті на засіданнях президії та постійних комісій районної ради.

По завершенню роботи пленарного засідання тридцять п’ятої чергової сесії районної ради, відбулось пленарне засідання позачергової тридцять шостої сесії районної ради.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули одне питання та прийняли по ньому позитивне рішення прийнявши в районну комунальну власність Мельниківський навчально-виховний комплекс І ступеня.


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487