» » Відбулися засідання постійних комісій районної ради

Новини

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

 |   | 

Відбулися засідання постійних комісій районної ради17 грудня 2018 року за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець та заступника голови районної ради Валерія Невгоденка відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики. Засідання провела секретар комісії Ольга Савченко.

В ході засідання члени комісії розглянули проект програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік, який представила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олена Яковенко.

З проектом районного бюджету на 2019 рік та зі змінами до районного бюджету на 2018 рік ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко.

Також члени комісії опрацювали та погодили винести на розгляд президії та чергову 35 сесію районної ради питання щодо внесення змін та доповнень до районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки, Програми реформування системи надання адміністративних послуг у Чигиринському районі на 2016-2020 роки, програми фінансового забезпечення діяльності Чигиринської районної територіальної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших місцевих виборів у 2018 році.

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Віталій Синяков проінформував по питаннях щодо надання згоди на прийняття майна в районну комунальну власність, списання майна районної комунальної власності, прозвітував про виконання плану роботи районної ради за 2018 рік та ознайомив із планом роботи районної ради на 2019 рік.

Окрім того, депутати опрацювали листи, що надійшли на розгляд комісії в міжсесійний період.

Цього ж дня відбулися засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, яке провела голова комісії Людмила Огиренко та засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, землеустрою та екології, яке провів заступник голови комісії Олександр Демиденко.

В ході засідання гуманітарної комісії депутати розглянули проект програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік, звіт та план роботи районної ради, а також розглянули листи, які надійшли в міжсесійний період та опрацювали звернення жителів району щодо надання їм матеріальної допомоги на лікування.

Земельна комісія в свою чергу розглянула технічні документації з грошової оцінки земельних ділянок.

З усіх питань порядку денного роботи комісій було прийнято відповідні рішення.


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487