» » Дорогі захисники Української держави! Військовослужбовці Збройних Сил України, воїни запасу та представники районного військового комісаріату!

Новини

Дорогі захисники Української держави! Військовослужбовці Збройних Сил України, воїни запасу та представники районного військового комісаріату!

 |   | 

Дорогі захисники Української держави! Військовослужбовці Збройних Сил України, воїни запасу та представники районного військового комісаріату!Армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

І сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують славні традиції своїх дідів і батьків відстоюючи територіальну цілісність та недоторканість кордонів України.

На превеликий жаль, останнім часом українцям довелося заново переосмислити значення власної армії, покликання якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з професійним святом – Днем Збройних Сил України. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Від усієї душі зичимо вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.Алєксєєвець
Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487