» » Турбота про інвалідів та людей похилого віку

Новини

Турбота про інвалідів та людей похилого віку

 |   | 

Турбота про інвалідів та людей похилого віку 3 грудня – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи – Міжнародний день інвалідів.
Це — день сильних духом людей! День тих, кого не зламала доля та певні обставини! Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Цього дня за ініціативи Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Особливості соціального захисту та проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю».

Участь у засіданні узяли заступник голови райдержадміністрації Микола Семиз, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, заступник міського голови Микола Сухих та представники всіх організацій, які опікуються соціальним захистом інвалідів.

На початку роботи зі вступним словом до всіх присутніх звернувся Микола Семиз, який зауважив, що проведення круглого столу - це своєрідне підведення підсумків зробленого для осіб з обмеженими фізичними можливостями, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в районі і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Про роботу районного центру зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з обмеженими фізичними можливостями, проблеми та шляхи вирішення доповіла Світлана Коршунова.

Про особливості надання соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю, у тому числі дітей-інвалідів інформувала головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Бессонова.

Щодо перерахунку пенсій з 01.12.2018 поінформувала заступник начальника управління – начальнику відділу з питань виплати пенсій № 8 управління з питань виплати пенсій Оксана Філоненко.

Щодо шляхів вирішення проблемних питань осіб з інвалідністю свою увагу акцентував голова громадської організації «Чигиринська районна організація «Союз інвалідів» Валентин Брайко.

В ході засідання всі запрошені мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують вирішення.

По завершенню зустрічі, директор районного центру зайнятості Світлана Коршунова, подякувала всім присутнім за участь у “круглому столі” і зауважила, що робота повинна бути системною і тільки сумісними зусиллями ми зможемо зробити життя людей з обмеженими можливостями таким, щоб ніхто з них не відчував себе непотрібним суспільству.Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487