» » Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Б. Хмельницького.

Новини

Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Б. Хмельницького.

 |   | 

Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького. 29 листопада 2018 року було проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Б. Хмельницького «Школа громадянського самоствердження» на період до 2020 року.

В цей день до школи завітали голова районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови районної державної адміністрації Микола Семиз, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, керівник апарату районної державної адміністрації Аліна Плахотна та секретар міської ради Олександр Іванов.


Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького.

Перед слуханнями гості оглянули навчальний заклад, кабінети, ознайомилися з сучасним навчальним технічним обладнанням, STEM-лабораторіями.

На зборах із громадським звітом виступила директор школи Тетяна Мирошніченко. В доповіді було проведено глибокий аналіз інноваційної роботи за два роки. Батьки та гості в цей день мали змогу відвідати майстер-класи та попрацювати в STEM-лабораторіях хімії, фізики, біології і виконати цікаві завдання за допомогою інтерактивної дошки в кабінеті історії. Найбільшу зацікавленість гостей викликала робототехніка.

Присутні були приємно вражені істотними змінами в школі як інноваційному експериментальному закладі.

Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького.Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького.

Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького.Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького.

Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького.Проведено громадський звіт про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  ім. Б. Хмельницького.Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487