» » На Чигиринщині вшанували пам’ять жертв Вдовичанської трагедії

Новини

На Чигиринщині вшанували пам’ять жертв Вдовичанської трагедії

 |   | 

На Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедії     Сьогодні біля Обеліска Скорботи на хуторі Вдовичиному відбувся мітинг-реквієм, присвячений 75-й річниці жахливої Вдовичанської трагедії.
     Кривавого ранку 19 жовтня 1943 року повітря здригнулося від вибухів. Озброєні фашисти увірвалися на хутір і, спаливши понад 200 будинків, знищили більше тисячі беззахисних жителів хутора: дітей, жінок та старих немічних селян.
     Громадськість району, керівники районної та місцевої влади, підростаюче покоління Чигиринщини зібралися в цей сумний день біля Обеліска, щоб вшанувати пам’ять усіх загиблих.
На Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедії
     Зі словами шани до пам’яті про всіх загиблих у боях воїнів та безвинно убієнних представників мирного населення звернулися заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, які зазначили, що ми з вами повинні зробити усе можливе, що в наших силах, щоб не допустити в майбутньому подібного і зберегти мир на землі.

На Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедії
     Хвилиною мовчання вшанували пам’ять страчених та полеглих у роки Великої Вітчизняної війни. Учасники заходу поклали квіти до Обеліска Скорботи.
     Після закінчення мітингу, біля пам’ятної криниці на території однієї із садиб хутора Дяківка, отець Павло відправив панахиду по убієнних. Після панахиди відбувся поминальний обід.На Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедіїНа Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедіїНа Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедіїНа Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедіїНа Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедіїНа Чигиринщині вшанували пам’ять жертв  Вдовичанської трагедії


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487