» » Акція «Випускник – 2019» продовжується… Засідання клубу «Успішна молодь»

Новини

Акція «Випускник – 2019» продовжується… Засідання клубу «Успішна молодь»

 |   | 

Акція «Випускник – 2019» продовжується… Засідання клубу «Успішна молодь»11 жовтня 2018 року в приміщенні Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулось засідання клубу «Успішна молодь» для 17 студентів Відокремленого структурного підрозділу Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського НУС.

Відкрила захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Козубенко Тетяна Олександрівна, яка наголосила на важливості формування свідомого ставлення молоді до майбутнього, до процесу працевлаштування, уміння конкретизувати мету (бажану роботу), оцінювати свої можливості на шляху до досягнення поставлених цілей. Ознайомили студентів із особливостями роботи державної служби зайнятості, функціями відділів, станом ринку праці та перспективами.

Влаштовуючись на будь-яку роботу, найскладніше завдання – скласти резюме, позитивне враження на роботодавця під час співбесіди. Надалі студенти мали можливість отримати консультацію, практичні поради щодо складання резюме, успішного проходження співбесіди та подальшого працевлаштування. На заході була проведена робота по розвитку впевненості в собі, підвищенню рівня комунікабельності, набуття членами клубу навичок орієнтації на ринку праці.

Провідний юрисконсульт, Іванова Юлія, ознайомила студентів з специфікою роботи юрисконсульта в службі зайнятості,з основними завданнями та функціями, відповідно до посадової інструкції, а також у формі гри провела співбесіду для студентів.

На заході проводились різні вправи на визначення основних цінностей життя, переглядались відео з техніки пошуку роботи. В ході зустрічі фахівці служби зайнятості відповіли на всі питання старшокурсників та випускників, яких було немало ( про можливість проходження практики, можливість поєднання навчання та підробітку, про актуальні професії на ринку праці, шанси працевлаштування у період канікул тощо)

Даний захід сприяв формуванню активного усвідомлення студентами широкого кола своїх можливостей, своєї активної позиції в їх реалізації.Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487