Відбулась нарада з питань підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей

   

Новини

Відбулась нарада з питань підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей

Сьогодні, 17 травня 2018 року, під керівництвом голови районної ради Валентини Алєксєєвець, за участю її заступника Валерія Невгоденка, заступника голови райдержадміністрації Миколи Турика, представників відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада з питань підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді влітку.

Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко повідомила, що з 29 травня цього року в районі буде працювати 17 пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням, в яких буде відпочивати 1067 дітей. В районі будуть діяти 14 таборів праці та відпочинку з денним перебуванням, в яких буде 628 учнів. Також будуть працювати 14 мовних загонів на базі 10 закладів освіти. Катерина Григорівна зазначила, що акцентом цьогорічної табірної зміни буде – формування в учнівської молоді ключових компетентностей нової української школи.

Підсумовуючи, Валентина Іванівна зауважила, що питання організації змістовного відпочинку та якісного оздоровлення дітей та учнівської молоді має бути одним з основних завдань відділу освіти райдержадміністрації, особливу увагу звернула на додержання вимог санітарного законодавства з метою створення безпечних для здоров’я і життя умов перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку. Відмітила, що з боку керівництва докладатиметься максимум зусиль аби оздоровчий сезон пройшов на належному рівні, оздоровлення та відпочинок дітей були якомога результативними.

За результатами наради були дані відповідні доручення щодо належної організації на території району оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.Переглянуто: 73  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031