» » Звання, і прізвища, і дати. Печалі бронзове лиття. Лежать наморені солдати, А не проживши й півжиття…

Новини

Звання, і прізвища, і дати. Печалі бронзове лиття. Лежать наморені солдати, А не проживши й півжиття…

 |   | 

Звання, і прізвища, і дати. Печалі бронзове лиття. Лежать наморені солдати, А не проживши й півжиття…Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Для України ця подія має особливе значення, адже нам завжди було близьким прагнення до миру і спокою, свободи й добробуту. Велика Перемога об’єднує нас і робить Україну сильнішою.

Цього дня, голова районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, секретар міської ради Олександр Іванов, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, представники ветеранської організації та громадськість міста поклали квіти до Обеліска Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Ми пам’ятаємо сьогодні тих, хто не повернувся з поля бою в далекому – 45 році, ми вклоняємося воїнам афганцям, з тривогою в душі вшановуємо загиблих на майдані, схиляємо голови, згадуючи воїнів, що загинули на Сході України та дякуємо учасникам АТО, що є героями сьогодення.

Звання, і прізвища, і дати. Печалі бронзове лиття. Лежать наморені солдати, А не проживши й півжиття…Звання, і прізвища, і дати. Печалі бронзове лиття. Лежать наморені солдати, А не проживши й півжиття…


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487