» » На Чигиринщині відбулися заходи із вшанування Героїв Холодного Яру

Новини

На Чигиринщині відбулися заходи із вшанування Героїв Холодного Яру

 |   | 

На Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного Яру28-29 квітня 2018 року на Чигиринщині відбулися заходи із вшанування Героїв Холодного Яру. Сотні паломників за традицією відвідують тутешні пам’ятні місця.

Вшанування героїв Холодного Яру вже два десятки років є тим місцем, що збирає патріотів та наснажує до боротьби за Україну.

В святкуванні прийняли участь голова райдержадміністрації Володимир Клименко, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, депутати районної ради від Медведівського виборчого округу Олександр Нагаєв та Ірина Казначей, місцеві мешканці та гості.
Розпочалися цьогорічні вшанування із освячення пам’ятного знаку «Козацький хрест» та відкриття унікальної виставки «На лінії вогню» від «Армії SOS» та 21-ої резервної сотні ДУК «Правий сектор» у Медведівці. В армійському наметі представили численні «артефакти», привезені зі Сходу.

– Черкащина – центр України не лише географічно. Це аксіома для кожного, хто знає історію визвольної боротьби українців за власну державність. Холодноярівці не тільки стали легендою завдяки безмежній відвазі, а ще й прикладом для всіх наступних поколінь борців за волю: спочатку для бійців УПА, а потім і для воїнів сучасної української армії, де чорний прапор Холодного Яру можна бачити практично в кожному підрозділі – сказав голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

Під час ушанувань обласний керманич також вручив військовослужбовцям почесні відзнаки «Холодний Яр».

На Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного ЯруНа Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного ЯруНа Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного ЯруНа Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного ЯруНа Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного ЯруНа Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного Яру

На Чигиринщині відбулися заходи  із вшанування Героїв Холодного Яру
Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487