» » День відкритих дверей для учнівської молоді в рамках акції «Випускник - 2018»

Новини

День відкритих дверей для учнівської молоді в рамках акції «Випускник - 2018»

 |   | 

День відкритих дверей для учнівської молоді  в рамках акції «Випускник - 2018»У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень — вибрати справу до душі, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволеність роботою, фізичне та психічне здоров’я, радість та щастя.

Завдання державної служби зайнятості – допомогти старшокласникам зробити цей складний і відповідальний вибір. Тому з метою активізації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, популяризації професій та спеціальностей, актуальних сьогодні на ринку праці регіону та в рамках Дня відкритих дверей для учнівської молоді, в Чигиринському районному центрі зайнятості 13 квітня проведено акцію «Випускник 2018».
День відкритих дверей для учнівської молоді  в рамках акції «Випускник - 2018»

Учні Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. Б.Хмельницького Чигиринської районної ради взяли участь в екскурсії по центру зайнятості, під час якої вони ознайомилися з послугами, які надає служба зайнятості, інформацією про професії. Старшокласникам нагадали формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба.», основні правила та помилки при виборі професії.

Особливу цікавість школярі проявили під час перегляду профорієнтаційних відеороликів з практичними порадами щодо вибору майбутнього фаху.

Ми впевнені, що проведений захід допоможе школярам більш серйозно та відповідально поставитися до професійного вибору, замислитися про необхідність від мрій та фантазій про майбутнє переходити до реальних дій, пов’язаних з професійним самовизначенням, вибором напрямку подальшого навчання та підготовкою до дорослого самостійного життя, а отримана інформація стане їм у пригоді.

Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487