День відкритих дверей для учнівської молоді в рамках акції «Випускник - 2018»

   

Новини

День відкритих дверей для учнівської молоді  в рамках акції «Випускник - 2018»У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень — вибрати справу до душі, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволеність роботою, фізичне та психічне здоров’я, радість та щастя.

Завдання державної служби зайнятості – допомогти старшокласникам зробити цей складний і відповідальний вибір. Тому з метою активізації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, популяризації професій та спеціальностей, актуальних сьогодні на ринку праці регіону та в рамках Дня відкритих дверей для учнівської молоді, в Чигиринському районному центрі зайнятості 13 квітня проведено акцію «Випускник 2018».
День відкритих дверей для учнівської молоді  в рамках акції «Випускник - 2018»

Учні Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. Б.Хмельницького Чигиринської районної ради взяли участь в екскурсії по центру зайнятості, під час якої вони ознайомилися з послугами, які надає служба зайнятості, інформацією про професії. Старшокласникам нагадали формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба.», основні правила та помилки при виборі професії.

Особливу цікавість школярі проявили під час перегляду профорієнтаційних відеороликів з практичними порадами щодо вибору майбутнього фаху.

Ми впевнені, що проведений захід допоможе школярам більш серйозно та відповідально поставитися до професійного вибору, замислитися про необхідність від мрій та фантазій про майбутнє переходити до реальних дій, пов’язаних з професійним самовизначенням, вибором напрямку подальшого навчання та підготовкою до дорослого самостійного життя, а отримана інформація стане їм у пригоді.

Переглянуто: 87  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30