На порядку денному – важливі питання життєдіяльності громади

   

Новини

На порядку денному –  важливі питання життєдіяльності громади 03 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Клименка, за участю голови районної ради Валентини Алєксєєвець, заступника голови райдержадміністрації Миколи Турика, заступника голови районної ради Валерія Невгоденка відбулася нарада з сільськими головами, представниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, на порядку денному якої розглянуті наступні питання: про організацію проведення заходів з нагоди 95-ї річниці Чигиринського району; про відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років (28-29 квітня 2018 року); про проведення місячника з благоустрою в населених пунктах району; про виконання районної програми боротьби з амброзією полинолистою.

Щодо організації проведення заходів з нагоди 95-ї річниці Чигиринського району доповів заступник голови райдержадміністрації Микола Турик.
На порядку денному –  важливі питання життєдіяльності громади

Микола Васильович відмітив, що потрібно якомога більше прикласти зусиль для проведення заходів на високому рівні.

Членам організаційного комітету доручено: забезпечити проведення робіт з благоустрою територій, зокрема в парку ім. Шевченка; підготувати інформацію про видатних людей Чигиринщини різних галузей; осіб-ровесників району, яким виповнилося 95 років; подружніх пар, які планують укласти шлюб 12 травня 2018 року, або ті, хто мають «золотий вік» подружнього життя у 2018 році; підготувати схему розташування основних тематичних зон та учасників в парку ім. Т. Шевченка; забезпечити роботу польових кухонь; організувати виїзну торгівлю в парку та інше.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко доповіла про проведення дня благоустрою в населених пунктах району, який запланований 21 квітня.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Щербина зосередив увагу сільських голів на питанні ліквідації амброзії на території населених пунктів, зокрема біля закладів соціальної сфери.

Підсумовуючи, Володимир Андрійович наголосив на тому, що лише спільні зусилля, конструктивний підхід та відповідальність дадуть змогу вирішити поставлені завдання в повному обсязі.

На порядку денному –  важливі питання життєдіяльності громади
Переглянуто: 63  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30