» » Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!

Новини

Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!

 |   | 

Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!     27 лютого біля адміністративної будівлі Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва проведено мітинг-реквієм в пам'ять про загиблого воїна АТО - Віталія Рясіченка.
     Рівно два роки тому, на 22 році життя, трагічно на станції Знам'янка загинув наш земляк, випускник Чигиринського економіко-правового коледжу, військовослужбовець Збройних Сил України, учасник антитерористичної операції на сході України Віталій Рясіченко.
     Будучи кулеметником Віталій брав участь в боях за Вуглегірськ, Іловайськ. Був поранений, проте героїчно вистояв у бою проти російської агресії.
     Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!
      Щоб згадати нашого Героя-захисника, та подякувати за те, що захищав нас від ворога прийшли голова районної ради Валентина Алєксєєвець, керівник апарату районної державної адміністрації Аліна Плахотна, батьки загиблого, учні Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів №3, голова ГО " УКРАЇНСЬКИЙ ОПІР ВЕТЕРАНИ АТО ТА ВОЛОНТЕРИ " Олександр Кириченко, побратими, представники засобів масової інформації та мешканці міста.
     Валентина Іванівна відмітила, що війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей, справжніх Героїв. Своє ім’я Віталій вже вписав золотими літерами в історію рідної школи, коледжу, рідного міста, рідної землі. Наш священний обов’язок - пам’ятати Героїв, які віддали своє життя за українську державу.
     Протоієрей Василь Циріль відправив панахиду по загиблому, а всі присутні вшанували пам'ять про загиблих учасників АТО та поклали квіти до меморіальної дошки героя.
     

Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487