» » Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!

Новини

Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!

 |   | 

Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!      31 січня минає три роки від тієї трагічної дати, коли неоголошена війна на Сході України забрала життя одного з найсвітліших чигиринський юнаків - Павла Антоненка, який захищаючи рідну землю загинув під час обстрілу терористами з РСЗВ «Град» поблизу Гродівки.
     Указом Президента України від 23 травня 2015 року № 282/2015 наш земляк за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
     Такий молодий, окрилений мріями і сподіваннями він так хотів жити і творити, вести за собою та кохати. Міг би… Та вибух снаряда перекреслив молоде життя, зрізав молоду гілку дерева роду Антоненків. Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей, справжніх Героїв.
     Цього дня в рідній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 ім.Б.Хмельницького загиблого Героя проведено заходи з вшанування його пам’яті. До шкільних заходів долучилися батько Героя – Леонід Антоненко, керівники району та міста, які вшанували Павла хвилиною мовчання, переглянули відеоролик-спогад про його життя, відвідали куточок його пам’яті, поклали квіти до меморіальної дошки та на його могилу.
     Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях.

Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!Пам'ять про героя вічно житиме в наших серцях!

Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487