Меню сайту


Визначено переможця конкурсу

   

Новини

Визначено переможця конкурсу     На минулому тижні відповідно до Порядку та Положення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2», який належить до сфери управління Чигиринської районної ради відбулося засідання конкурсної комісії, яка була утворена відповідно до наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації.
     Зазначимо, що у визначені терміни до конкурсної комісії надійшли матеріали лише від одного претендента - Цюрупи Сергія Дмитровича, вчителя української мови та літератури Чигиринського НВК №2 на якого на даний час покладено обов’зки директора закладу.Визначено переможця конкурсу
     В ході засідання були розглянуті матеріали, подані претендентом та проведено співбесіду, під час якої Сергій Дмитрович провів публічний захист перспективного плану розвитку закладу на два роки.
     Членами комісії було підтримано кандидатуру Цюрупи С.Д. та рекомендовано на призначення його керівником Чигиринської спеціалізованої школи №2.
     Наступним кроком відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про місцеве самоврядування в України» є розгляд даного питання на засіданні чергової сесії районної ради.Переглянуто: 85  
{vote}
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031