» » Відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції

Новини

Відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції

 |   | 

Відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції     Біль утрат у зоні антитерористичної операції на Сході України тривожить щодня душу кожного українця.
     Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися наші земляки, котрі сміливо, гідно боронили кордони держави, захищаючи матерів, дружин, дітей, кожного з нас та рідну землю.
     Голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, голова районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик та заступник голови районної ради Валерій Невгоденко відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції Володимира Загуби та Павла Антоненка і висловили родинам подяку за подвиг бійців.
     Володимир Миколайович Загуба народився в с. Новоселиця Чигиринського району, Черкаської області 15 червня 1971 року. Доброволець, стрілець-помічник гранатометника, 81-а окрема аеромобільна бригада — 90-й окремий аеромобільний батальйон, псевдо «Лєший». Серпнем 2014 року направлений до Житомирської навчальної частини на перепідготовку. У жовтні разом з іншими військовими його переправили на схід України, знаходились поблизу Донецька з боку села Водяне, наприкінці листопада — на початку грудня вирушили до Донецького аеропорту. Зник безвісти 20 січня 2015 року під час бою з російськими збройними формуваннями в районі аеропорту Донецька під час прориву для евакуації поранених. Впізнаний за експертизою ДНК. Похований 01 квітня 2015 року. Без батька залишився син В'ячеслав.
     За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та відзнакою «За заслуги перед Черкащиною».
     Павло Леонідович Антоненко народився в м. Чигирин, Черкаської області 02 квітня 1992 року. Мобілізований на початку вересня 2014 року, старший солдат, 43-я окрема артилерійська бригада. 31 січня 2015 року загинув під час обстрілу терористами з РСЗВ «Град» поблизу Гродівки. Похований в місті Чигирин. У останній шлях земляки проводжали Павла із квітами та навколішки; без сина лишилася мама.
     За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
     «Підтримка родин загиблих бійців – дуже важлива справа. Ми повинні пам’ятати, шанувати та турбуватися про них. Адже вони втратили найдорожчих людей - свою опору», – наголосила Валентина Іванівна.

Відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операціїВідвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції
Відвідали сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції
Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487