Меню сайту


Відбулась чергова сесія районної ради

   

Новини

Відбулась чергова сесія районної ради     5 грудня 2017 року голова районної ради Валентина Алєксєєвець провела чергову 22 сесію районної ради. В роботі сесії прийняли участь депутат Черкаської обласної ради Павло Захарцев, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій та сільські голови району, представники засобів масової інформації та громадських організацій.     Відбулась чергова сесія районної ради
     На початку сесії присутні вшанували пам'ять патріотів України, які віддали своє життя за європейський вибір, незалежність, за свободу та територіальну цілісність України хвилиною мовчання.
     Потім Валентина Іванівна спільно з головою райдержадміністрації Володимиром Клименком з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів нагородили почесними грамотами Черкаської обласної ради, грамотами Чигиринської районної ради та Чигиринської районної державної адміністрації волонтерів Чигиринщини. Серед нагороджених педагогічні та учнівські колективи шкіл району, духовенство, підприємці та працівники соціальної сфери.
     Відбулась чергова сесія районної ради
     Також, напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні було нагороджено грамотами Черкаської обласної ради та грамотами Чигиринської районної ради найактивніших депутатів районної ради, депутатів обласної ради Сергія Гуру та Павла Захарцева, голів Трушівської та Галаганівської сільських рад та колектив Головківської сільської ради.


     Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.     Відбулась чергова сесія районної ради
     Заслухали депутати звіт голови районної ради Валентини Алєксєєвець про свою діяльність за період з листопада 2016 по листопад 2017 року, а також звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2017 році та затвердили план роботи районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

     Відбулась чергова сесія районної ради


     Серед наступних питань – затверджено районну Програму інформатизації сфери охорони здоров’я Чигиринського району на 2017-2020 роки, внесли депутати зміни до ряду програм, а саме: Програми вдосконалення роботи органів виконавчої влади у Чигиринському районі на 2016-2017 роки, Програми реформування системи надання адміністративних послуг у Чигиринському районі на 2016-2020 роки, районної комплексної Програми «Турбота» та доповнення до районної програми розвитку рибного господарства на 2017-2020 роки.
     Заслухали депутати питання про хід виконання районної Програми розвитку галузі молочного скотарства Чигиринського району на 2011-2020 роки, по якому проінформував начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Щербина.
     Відбулась чергова сесія районної ради
     В свою чергу начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко поінформував по питанню внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.     Відбулась чергова сесія районної ради

     Також народні обранці затвердили технічну документацію з грошової оцінки земельних ділянок, Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл та міста Чигиринського району та висновок про вартість майна районної комунальної власності.
     Разом з тим, депутати прийняли ряд рішень, що стосуються управління майном районної комунальної власності.Переглянуто: 67  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031