» » Вічна пам’ять героям, полеглих у боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини

Новини

Вічна пам’ять героям, полеглих у боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини

 |   | 

     Вічна пам’ять героям, полеглих у боях  за свободу і незалежність  нашої Батьківщини27 жовтня за участю голови райдержадміністрації Володимира Клименка, голови районної ради Валентини Алєксєєвець, заступника голови районної ради Валерія Невгоденка, настоятеля Храму Свято - Казанської ікони Божої Матері, протоієрея Василя, керівників підприємств, установ, організацій району, трудових колективів та ветеранів війни під "Реквієм" у виконанні духового оркестру районного Будинку культури відбулася церемонія покладання квітів до Обеліска Слави та до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні з нагоди 73-ої річниці вигнання нацистів з України, аби вшанувати пам’ять полеглих за визволення української землі і низько поклонитися тим, хто пройшов весь шлях війни і досі живе поруч з нами.Вічна пам’ять героям, полеглих у боях  за свободу і незалежність  нашої Батьківщини

     Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність
за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.

     У цей світлий мирний для нас день бажаємо вам і вашим родинам благополуччя і процвітання, світлих перспектив вам і вашим нащадкам. Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато у нашій державі. Та наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості і це – назавжди!

     Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя в роки війни та в ході антитерористичної операції на сході країни.
Після завершення зібрання керівництво району зустрілося з ветеранами війни для вирішення найбільш актуальних питань діяльності ветеранської організації району та соціального забезпечення ветеранів.

Вічна пам’ять героям, полеглих у боях  за свободу і незалежність  нашої БатьківщиниІнше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487