» » Ніхто не забутий, ніщо не забуте…

Новини

Ніхто не забутий, ніщо не забуте…

 |   | 

     Ніхто не забутий, ніщо не забуте…19 жовтня біля Обеліска Скорботи на хуторі Вдовичиному відбувся мітинг-реквієм, присвячений 74-й річниці страшної трагедії, що сталася 19 жовтня 1943 року.
Громадськість району, керівники районної та місцевої влади, підростаюче покоління Чигиринщини зібралися в цей сумний день біля Обеліска, щоб вшанувати пам’ять усіх загиблих.

     Ніхто не забутий, ніщо не забуте…Заступник голови райдержадміністрації Микола Турик у своєму зверненні до учасників мітингу зауважив, що для нинішнього покоління, війна – вічно у незгасній пам’яті. Той, хто пам’ятає, завжди сильніший, бо озброєний досвідом минулого.
Він побажав усім присутнім міцного здоров’я, наснаги, довгого віку, родинного добробуту і щастя, мирного неба над головою та віри у вільну та незалежну Україну.
Заступник голови районної ради Валерій Невгоденко подякував тим, хто здобув Перемогу та закликав пам’ятати про тих, хто своїм життям її наблизив.

     Ніхто не забутий, ніщо не забуте…Зі словами шани до пам’яті про всіх загиблих у боях воїнів та безвинно убієнних представників мирного населення звернулися до присутніх голова районної ветеранської організації Віктор Ключко і сільський голова села Іванівка Володимир Кузьмишин.

     Учасники заходу скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять страчених та полеглих в роки війни.Біля пам’ятної криниці на території однієї із садиб хутора Дяківка, де 19 жовтня 1943 року загинули 26 його мирних жителів, присутні поклали квіти до обеліска Скорботи в знак шани і поваги загиблим в роки Другої світової війни, а місцевий священик отець Тарасій відправив панахиду по убієнних. Після панахиди відбувся поминальний обід.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте…Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487