Меню сайту

Відбулась сесія районної ради

   

Новини

Відбулась сесія районної ради     Сьогодні, 11 жовтня 2017 року голова районної ради Валентина Алєксєєвець провела засідання чергової 21 сесії районної ради.
     У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, депутат обласної ради Павло Захарцев, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації та громадськості району.
     Спочатку всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять Героїв, які загинули під час проведення антитерористичної операції.     Відбулась сесія районної ради
     Заступник голови районної ради Валерій Невгоденко перед затвердженням порядку денного пленарного засідання чергової сесії повідомив присутніх про відповіді, що надійшли на звернення депутатів до різних державних органів.
     На порядок денний виносилося тринадцять питань.
     Розпочали роботу депутати із розгляду звернення до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Черкаської обласної державної адміністрації щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції по Чигиринському району з яким ознайомив присутніх заступник голови районної ради Валерій Невгоденко.
     Разом з тим було опрацьовано та прийнято програму розвитку інформаційного простору Чигиринського району на 2017-2018 роки, заслухано хід виконання районної програми розвитку галузі свинарства Чигиринського району на 2011-2020 роки, внесено зміни до заходів Програми профілактики злочинності в Чигиринському районі на 2016-2020 роки та до районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки.      Відбулась сесія районної ради
     У зв’язку з надходженням субвенцій, перевиконанням доходної частини бюджету за підсумками 9 місяців та перерозподілом бюджетних призначень депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.
     В ході пленарного засідання також було розглянуто ряд рішень, які стосуються майна районної комунальної власності. Зокрема прийнято рішення по списанню майна районної комунальної власності, затверджено Статут Чигиринської районної дитячої музичної школи в новій редакції, погоджено питання придбання житла для медичних працівників центральної районної лікарні та комунального закладу «ЧРЦПМСД» Чигиринської районної ради.     Відбулась сесія районної ради
     В свою чергу було затверджено висновок про вартість майна районної комунальної власності – громадського будинку школи в с.Суботів, технічну документацію з грошової оцінки земельних ділянок та прийнято рішення про оголошення конкурсу на посаду директора Чигиринської районної централізованої бібліотечної системи.
     Всі питання порядку денного були попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.Переглянуто: 88  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031