» » Результати Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

Новини

Результати Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

 |   | 

Результати Всеукраїнського конкурсу “Кращий  державний службовець”     Відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців в державній адміністрації щороку проводиться Конкурс “Кращий державний службовець”.

     Для проведення I туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” (далі – Конкурс) в районній державній адміністрації було утворено організаційний комітет.

     В Конкурсі взяли участь 5 державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, з них два державних службовці - у номінації «Кращий керівник» та три державних службовці - у номінації «Кращий спеціаліст».

     Переможцями Конкурсу стали:

в номінації «Кращий керівник» - МИРОНЕНКО Юлія Дмитрівна - начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації;

в номінації «Кращий спеціаліст» - ЗАЛЮБОВСЬКА Оксана Олександрівна – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

     ЗАЛЮБОВСЬКА Оксана Олександрівна - взяла участь у II турі Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, та посіла III місце у номінації «Кращий спеціаліст».Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487