» » Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…

Новини

Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…

 |   | 

Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…     Україна - це та земля, що дала світові славного генія Тараса Григоровича Шевченка, який все життя, весь свій могутній талант присвятив служінню своєму народові.

Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…     Розпочалися заходи, присвячені 203-й річниці від дня народження великого Кобзаря, урочистою ходою до парку ім. Т.Г. Шевченка. Всі присутні низько вклонилися перед великим Кобзарем та до підніжжя пам’ятного знака поклали квіти.

Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…     Голова районної ради Валентина Алєксєєвець зазначила, що у кожного народу є свій герой-митець, той, хто зміг прославити Батьківщину серед інших народів,стати її символом, духовним наставником, така постать є і в Україні – це великий Кобзар Т.Г. Шевченко. Поет крізь століття доносить нам правду життя через свої твори, він як пророк вертається до нас у своєму «Заповіті», надихає народ на боротьбу за світле майбутнє, вказує дорогу до волі та незалежності, а його знамените послання «І мертвим, і живим..» – це заповіт усім поколінням українців в, якому він висловлює бажання бачити свій народ щасливим і єдиним…

Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…      - Чи не у кожній світлиці по наших селах раніше на покуті під вишиваними рушниками висів портрет Кобзаря, завжди дивилися на дітей зі стіни мудрі очі нашого духовного батька. Кожна українська хата, у якій був портрет Тараса, а на полиці лежав «Кобзар», була твердинею духа народу. Сім’я входила у родину, родина – в рід, рід – у Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…народ. Люди шанували й шанують у Шевченкові не тільки геніального поета, через нього вони усвідомлювали й усвідомлюють себе як народ,- з такими словами звернувся до присутніх в.о. заступника голови райдержадміністрації Микола Турик.

     Валентина Іванівна і Микола Васильович вручили пам’ятну відзнаку голови обласної державної адміністрації Юрія Олеговича Ткаченка з нагоди «420 років з Дня народження Богдана Зіновія Хмельницького» волонтеру, настоятелю храму святих Апостолів Петра і Павла УПЦ КП отцю Василю та посмертно нагородили медаллю «Ніхто крім нас» громадської організації Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…«З країною в серці» героя-захисника Володимира Загубу, який загинув в зоні антитерористичної операції, медаль отримав його син Загуба В’ячеслав.

Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине…
     З пророчим словом Кобзаря звернулася до присутніх переможниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!” учениця Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів №2 Яна Наконечна.

     Минають роки, а слово Шевченка живе, кличе нас до єдності, віри і любові…
Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487