Останні новини
» » Головне – бажання працювати

Головне – бажання працюватиНа сьогоднішній день ще існує поняття « типово чоловіча професія» та « типово жіноча професія». Але в останні роки уявлення про чоловічі і жіночі професії дещо змінилися. Наразі можна навести чимало прикладів, як відомі у всьому світі чоловіки чи жінки завдяки своїй цілеспрямованості, впевненості змогли подолати будь - які стереотипи та досягти значних успіхів у певних видах діяльності. Але чому говорити про когось далекого і недосяжного, коли поряд з нами є люди, які при бажанні руйнують будь – які перешкоди на шляху до оволодіння професією , яка приносить задоволення. Мова йде про колишню безробітну Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Парфентьєву Галину Сергіївну.

Галина Сергіївна розпочала свою трудову діяльність з професії « Кухар », також намагалася реалізувати себе в різних напрямках професійної діяльності.

Відкривши її трудову книжку, переконуємося, наскільки велике бажання Галини Сергіївни працювати. Вона була і кондуктором громадського транспорту, і складальником верху взуття, і продавцем продовольчих товарів, і укладальником-пакувальником. Але здійснити свою дитячу мрію змогла лише звернувшись за пошуком роботи до Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості .

Жінку з дитинства манили до себе простори Чигиринщини, а улюблене захоплення – працювати на землі, відразу підштовхнуло погодитися на пропозицію спеціалістів Чигиринської районної філії Черкаського ОЦЗ пройти навчання та здобути професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії А1. Пройшовши навчання, Галина Сергіївна була працевлаштована до ФОП Литвиненко Микола Михайлович за професією « Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

На даний час жінка успішно працює. І хоч інколи і чує від колег по роботі вислови, що чоловіча робота не для тендітних жіночих плечей , вона завжди стверджує: « Для будь – якої роботи потрібні бажання, терпіння, витривалість і відповідальність, а не належність до певної статі, а нагородою за працю є здійснення дитячої мрії, впевненість у майбутньому».


Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487