Останні новини
» » У країні працююють над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації ветеранів

Інформація

У країні працююють над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації ветеранів

 |   | 

У країні працююють над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації ветеранів Відбулася робоча зустріч Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз з представниками Бюро з питань конфліктів і стабілізації Джонатаном Брандтом та Джеймсом Стюартом, дипломатом політичного відділу Посольства США в Україні Тімоті Рідом та Радником Міністерства оборони США з питань реабілітації військових та соціального забезпечення ветеранів Шеріл Мішел.

– Під час зустрічі поінформувала про діяльність Міністерства у справах ветеранів та основні напрямки нашої роботи на сьогодні. Зокрема, про роботу над створенням Єдиного реєстру ветеранів, а також платформи Е-ветеран, – зазначила Ірина Фріз.

Також йшлося про пілотний проект щодо формування психофізіологічного профілю ветеранів, що наразі реалізують в Черкаській області, та який після вивчення результатів має бути імплементовано на всеукраїнському рівні.

– Ми працюємо над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації та ресоціалізації ветеранів, а також забезпечення охорони психічного здоров’я, – поінформувала гостей Ірина Фріз.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487