Останні новини
» » «Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – Президент на Тарасовій горі нагадав слова Великого Кобзаря

Інформація / Президент України

«Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – Президент на Тарасовій горі нагадав слова Великого Кобзаря

 |   | 

«Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – Президент на Тарасовій горі нагадав слова Великого КобзаряПід час урочистостей з нагоди 205-річчя з Дня народження Тараса Шевченка та виступаючи на церемонії вручення Національної премії України імені Тараса Шевченка 2019 року Президент підкреслив, що «нам є з чим прийти сьогодні на це святе місце – на Тарасову гору в Каневі».

«Але найголовніший наш здобуток – це єдність. Угода про асоціацію, відновлення економіки, безвіз, Томос, децентралізація – це свідчення нашої сили, набутої в єдності. Не було б єдності, не було би цього», – наголосив Президент.

«Ніхто не зробив кращих висновків з української історії, ніж Тарас Шевченко. Тому вся його творчість – це розгорнений підручник, де кожний параграф учить нас бути єдиними. «Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – просить Господа поет для українців», – нагадав слова Великого Кобзаря Петро Порошенко

Президент закликав усіх українців до єдності, «до протистояння усьому, що повертає нас до минулого».

«Маємо сильний приклад Шевченка-борця: йти шляхом правди, йти своїм українським шляхом і перемагати навіть там, де перемога виглядає неможливою», – зазначив Глава держави.

«Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – Президент на Тарасовій горі нагадав слова Великого Кобзаря«Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли», – Президент на Тарасовій горі нагадав слова Великого Кобзаря


Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487