» » Співпраця Чигиринської районної філії з Територіальним центром соціального обслуговування

Інформація

Співпраця Чигиринської районної філії з Територіальним центром соціального обслуговування

 |   | 

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем літніх людей, інвалідів, а й з болем, нуждою часто з горем. Соціальні робітники відчувають життєвий пульс суспільства і люди вірять їм, йдуть до них з впевненістю у тому, що знайдуть співчуття, підтримку і вирішення своїх проблем. Ця професія, що передусім визначається категоріями добра й милосердя, сьогодні вкрай необхідна людям. Роботи, які проводяться в Територіальному центрі є суспільно корисними і можуть виконуватися шляхом організації громадських робіт.

Чигиринської районної філією Черкаського обласного центру зайнятості з початку року на умовах співфінансування з Територіальним центром заключено три договори «Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації» та залучено 17 осіб.

«Безробітні, які приймають участь в громадських роботах здійснюють догляд за одинокими непрацездатними особами, у тому числі особами похилого віку та допоміжні роботи у територіальному центрі. Одними з кращих є такі безробітні: Дядченко Валентина, Кисловська Надія, Магда Олександр, Кузьменко Олександр», - зазначив директор Територіального центру Андрій Заїченко.

З метою подальшого розвитку громадських робіт як одного із важливих напрямів у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасного вирішення питань соціального розвитку району Чигиринська районна філія й надалі тісно співпрацюватиме з Територіальним центром соціального обслуговування в даному напрямку.Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487