» » Захистімо первоцвіти!

Захистімо первоцвіти!     Весняні первоцвіти, що може бути ніжніше і красивіше після довгої зими? Це безцінний дар природи, перша посмішка весни, найперші вони прагнуть дотягнутися до сонячних променів.
     Ці рослини знаходяться на межі зникнення та занесені до Червоної книги України. При зриванні стебла з трьома первоцвітами гинуть 45-60 цибулин, ушкоджуються сусідні рослини. А для того, щоб з насіння виросла повноцінна конвалія необхідно 7-8 років.
     Наша мета – привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а також сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи.
     Це питання стосується не лише дітей і молоді, а й дорослого населення. Адже реалізація первоцвітів відбувається саме цією верствою населення. За незаконний збір та продаж первоцвітів передбачена адміністративна відповідальність та накладення штрафних санкцій, але це не зупиняє суспільство...
     Перші весняні квіти стають своєрідним елементом наживи, саме наживи, а не збагачення. Скільки ж можна заробити на такій торгівлі? Напевне жоден продавець не став значно багатшим після цього весняного періоду. Причому значна кількість зірваних підсніжників та інших первоцвітів до моменту збуту всієї партії товару втрачає товарний вид та в’яне. Тож задумаймось, чи варто порушувати природоохоронне законодавство заради невеликого прибутку.
     Пам’ятаймо – те, що ми залишимо чи не залишимо для наступних поколінь залежить від нашого вибору!Інше:

Соціальні мережі

.

Контакти

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Богдана Хмельницького, 26,
м. Чигирин Черкаської області, 20901,
тел. 6-01-98,
факс 2-86-96
E-mail: chyhyrynskarda@ ukr.net
Код ЄДРПОУ 04061323

ЧИГИРИНСЬКА РАЙОННА РАДА
вул. Б.Хмельницького, 26,
м.Чигирин Черкаської обл., 20901
(04730) 2-56-23,
факс: 2-56-00
E-mail: ch.r_rada@ukr.net
Код ЄДРПОУ 25213487