Меню сайту

Захистімо первоцвіти!

   

Інформація

Захистімо первоцвіти!     Весняні первоцвіти, що може бути ніжніше і красивіше після довгої зими? Це безцінний дар природи, перша посмішка весни, найперші вони прагнуть дотягнутися до сонячних променів.
     Ці рослини знаходяться на межі зникнення та занесені до Червоної книги України. При зриванні стебла з трьома первоцвітами гинуть 45-60 цибулин, ушкоджуються сусідні рослини. А для того, щоб з насіння виросла повноцінна конвалія необхідно 7-8 років.
     Наша мета – привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а також сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи.
     Це питання стосується не лише дітей і молоді, а й дорослого населення. Адже реалізація первоцвітів відбувається саме цією верствою населення. За незаконний збір та продаж первоцвітів передбачена адміністративна відповідальність та накладення штрафних санкцій, але це не зупиняє суспільство...
     Перші весняні квіти стають своєрідним елементом наживи, саме наживи, а не збагачення. Скільки ж можна заробити на такій торгівлі? Напевне жоден продавець не став значно багатшим після цього весняного періоду. Причому значна кількість зірваних підсніжників та інших первоцвітів до моменту збуту всієї партії товару втрачає товарний вид та в’яне. Тож задумаймось, чи варто порушувати природоохоронне законодавство заради невеликого прибутку.
     Пам’ятаймо – те, що ми залишимо чи не залишимо для наступних поколінь залежить від нашого вибору!Переглянуто: 21  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА

Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Март 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031